آموزش آنلاین نرم افزار SAFE

assignmentمهندسی عمران و معماری - آزاد (عمومی) access_time2 ساعت و 30 دقیقه

در صورتی که قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید، بر روی دکمه زیر کلیک کنید:
ثبت نام در دوره بدون تخفیف
فعال تا پایان برگزاری دوره
ظرفیت باقیمانده : 15 نفر

توضیحات تکمیلی دوره

نرم افزار SAFE برای طراحی کف بتنی post-tension و سیستم های بنیادی بکار برده می شود.این برنامه حوزه های مختلف فرایند طراحی مهندسی ، از طرح کلی قالب بندی گرفته تا معرفی جزئیات کامل ترسیم در محیطی ساده و قابل درک به تصویر می کشد.

 

 اهداف دوره

آموزش نحوه ترسیم و مدل سازی، تحلیل و طراحی فونداسیون، نحوه کنترل تنش خاک زیر، انتخاب فرم مناسب و بهینه برای فونداسیون، نحوه مدل سازی شمع و کنترل های لازم و…

 

 مدت دوره

         30 ساعت

 

 برنامه کلاسی دوره

 پنج شنبه ها ساعت 18:30 الی 21

شروع: 5 دیماه 98

 

  پیشنیاز دوره

گذراندن دروس دانشگاهی مربوط به رشته عمران

 

  مخاطبین دوره

* شرکت در این دوره برای عموم به شرط داشتن پیشنیازهای مربوط به دوره، آزاد است.

دانشجویان رشته مهندسی معماری و عمران، ، کلیه فارغ التحصیلان عمران و معماری، کارشناسان ارشد گرایش های سازه و زلزله، مهندسین ناظر، مهندسان شاغل در دفاتر فنی مهندسی، کارمندان شهرداری ها و ارگانهای وابسته

 

  سرفصل آموزشي دوره

- آشنایی با نرم افزار SAFE و کاربرد آن

-  رسم مدل

- اختصاص مشخصات به مدل

- تحلیل

- طراحی

- خروج محاسبات

 

 توانایی های فراگیران در پایان دوره

- توانایی استخراج و بررسی نقشه های معماری و کار با طرفیات محاسباتی 

- توانایی انجام پروژه های فولادی و بتنی متعارف و آماده سازی مقاطع طراحی شده برای تهیه نقشه های اجرائی به همراه تهیه دفترچه محاسبات

 

  گواهینامه پایان دوره

ارائه گواهینامه معتبر و قابل ترجمه 

 

 آینده شغلی

امروزه با حجم زیاد پذیرش دانشجو در تمام گرایش های دانشگاهی و همچنین مهندسی عمران فارغ التحصیلان این رشته می دانند که تنها با داشتن مدرک دانشگاهی مهندسی عمران دیگر نمی توانند جایگاه ویژه خود را در بازارکار به شدت رقابتی جامعه امروز به دست آورند. دیگر لازمه شما به عنوان یک مهندس عمران علاقه شما به طراحی و ساخت سازه و داشتن نمرات عالی در فیزیک و ریاضی نیست. دنیایی که هر لحظه در حال پیشرفت و تحول است به مهندسین به روز و جویای علم و حتی داشتن قابلیت های گسترده نیازمند است. مهندسین که بتوانند از تکنولوژی و نرم افزار های روز دنیا در زمینه عمران بهره جویند. نرم افزارهای مدرنی که به عنوان بازوی قدرتمند مهندسین عمل می کنند. یک مهندس عمران علاوه بر دانستن مهارت های کامپیوتر مانند اکسل، Arc GIS باید ده ها نرم افزار تخصصی در زمینه های گوناگون شغلی خود را بیاموزد تا بتواند از رقیبان خود پیشی بگیرید.

از قرن هجدم که مهندسی عمران وارد دنیا مهندسی و سازه گردید تا به امروزه نرم افزارهای زیادی تولید شده اند. از بهترین و پرکاربردترین آنها می توان به نرم افزارهای زیر اشاره نمود:

نرم افزار Safe: طراحی کف بتنی post-tension و سیستم‌های بنیادی بر عهده این نرم افزار است.

نرم افزار SAP: این نرم افزار را می توان در مدت زمان کوتاهی فراگرفت. در طراحی سازه امکانات فراوانی به طراح می دهد و طرح های آماده زیادی در برنامه وجود دارد.

ETABS: تحلیل و تجزیه و طراحی سازه های ساختمانی بر عهده این نرم افزار است تمام المان های یک ساختمان در این نرم افزار از پیش تعریف شده است.

 

 پیشنهاد وب سایت آنلاین آموزان به شما

اگر از آن دسته از آدمهایی هستید که هر کاری را خودتان باید تجربه کنید و یاد بگیرید باید بگوییم این بسیار خوب است اما شما همیشه عقب خواهید ماند! اگر ترجیح می دهید طراحی کف بتنی و سیستم های بنیادی را خودتان با آموزش های پراکنده و حتی رایگان موجود در اینترنت یاد بگیرید و در حین کار تجربه کسب کنید علاوه بر زمان زیادی که از دست خواهید داد، اعتبار خود را با خراب کردن پروژه ها و موقعیت های شغلی خود نیز زیر سوال می برید. چرا که ما قبلا تمام این راه ها را رفته ایم و تمام اشتباهات و سعی و خطاهایی که شما قرار است انجام دهید را تجربه کرده ایم و شما را به گونه ای راهنمایی خواهیم کرد که بدون انجام هیچ یک از این اشتباهات، به گنجینه ای از تجارب و تکنیک های روز طراحی کف بتنی و سیستم های بنیادی با نرم افزار SAFE دست پیدا کنید.

* اگر میخواهید در کار با نرم افزار SAFE به سطحی برسید که در محل کار و یا دانشگاه بصورت یک حرفه ای عمل کنید نه یک مبتدی با کلی اشتباه؛

* اگر میخواهید پیشرفت کنید اما حاضر به ریسک دوباره نیستید اما همیشه این تمایل به حرفه ای شدن در شما وجود دارد؛ 

پیشنهاد آنلاین آموزان به شما این است که با شرکت در این دوره آموزشی، این بار بهترین انتخاب خود را انجام دهید، تا یکبار برای همیشه پرونده SAFE را برای خود ببندید.

تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.شما اولین نفر باشید.

ارسال دیدگاه

نماد اعتماد الکترونیکی
لینک کوتاه دوره

درباره برگزار کننده
آموزشگاه مجازی گوتاک - GoTalk آموزشگاه مجازی گوتاک - GoTalk

آدرس: تهران، تهران،

تلفن: 0921-181-9367