آموزش زبان آلمانی - پیش ثبت نام

assignmentزبان آلمانی - آزاد (عمومی) access_time75751 دقیقه remove_red_eye8 ثبت نام

آموزش زبان آلمانی در آموزشگاه مجازی زبان گوتاک بصورت: • خصوصی (کمتر از 3 نفر) • نمیه خصوصی (3 تا 5 نفر) برگزار میشود.این کلاس ها بصورت آنلاین و تعاملی با استاد و دیگر همکلاسی ها برگزار می گردد. برای عزیزانی که زمان کمی در اختیار دارند، آموزش خصوصی زبان آلمانی بسیار مفید و اثر بخش خواهد بود.کلاس خصوصی آلمانی بسیار منعطف و قابل تنظیم با زمان خالی شما عزیزان میباشد.کافی است تصمصیم بگیرید و تایم های خالی خود را با ما در میان بگزارید. این کلاس خصوصی آلمانی برای عزیزانی برنامه ریزی شده که امکان استفاده از کلاس های گروهی آموزشگاهی را ندارند. بنابراین با هزینه ایی بسیار مناسب و از هر زمانی که شما اراده کنید میتوانید بشکل خصوصی و با بازده ایی بسیار خوب از این کلاس ها استفاده نمایید. آموزشگاه مجازی زبان گوتاک با همکاری سایت آنلاین آموزان تمام تلاش خود را کرده است تا با کادری مجرب و با فضایی کاربردی بستری ایده آل را برای کسب نتایج عالی برای شما عزیزان فراهم آورد. هم اکنون میتوانید برای کسب اطلاعات دقیق تر و آشنایی با نحوه برگزاری تدریس خصوصی آلمانی در آموزشگاه زبان گوتاک با کارشناسان بخش آموزش ما در تماس باشید. همچنین با پیش ثبت نام رایگان در این دوره، کارشناسان ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت. 09211819367 و 01191005258 همیشه همراه و پشتیبان شما خواهیم بود.

هزینه دوره

رایگان


توضیحات تکمیلی دوره

آموزش زبان آلمانی

زبان آلمانی ، زبان علم ، فلسفه و صنعت است . آلمانی بعد از انگلیسی پر کاربرد ترین زبان دنیاست . کسانی که آلمانی میدانند در واقع قدرتی برای دسترسی به اطلاعات ِ صنعتی و اقتصادی روز دنیا به دست می آورند . این زبان دومین زبان اسناد علمی (پس از انگلیسی) و سومین زبان بکار برده شده در تارنماهای اینترنتی (پس از انگلیسی و روسی) است. همچین گفته می‌شود یک دهم کل کتاب‌هایی که هر ساله در جهان تألیف می‌شوند به زبان آلمانی است.

 

معرفی کتاب و متد آموزشی 

مجموعه کتابهای آموزشی Menschen (منشن) به تازگی جایگزین کتابهای Studio d (اشتودیو د) شده است و برای زبان آموزان علاقمند به یادگیری زبان آلمانی طراحی شده و مورد تایید موسسه گوته آلمان است.

در حال حاضر مجموعه کتابهای Menschen جدیدترین متد آموزش زبان آلمانی برای رده سنی بالای 18 سال است که توسط انتشارات Hueber (هوبر) طراحی و به بازار عرضه شده است. متد این کتابها براساس نیاز به روز زبان آموزان به شکلی طراحی شده که یادگیری زبان آلمانی را سهل و آسان کرده است.

هر کتاب از 4 بخش، مجموعاً 12 درس کوتاه تشکیل شده و حاوی موضوعات روزمره در کشورهای آلمانی زبان (آلمان، اتریش و سوئیس) است.
کلمه MENSCHEN به معنی انسان ها است. مجموعه کتابهای MENSCHEN برای سطوح زبان آلمانی A2، A1و B1 که با سطوح مرجع مشترک اروپایی (GER) مطابقت دارند ، برنامه ریزی شده اند که منجر به دریافت مدارک زبان آلمانی Zertifikat Deutsch B1 , ZD  می شود. 

این متد 6 جلد کتاب درس (Kursbuch) به همراه کتاب تمرین (Arbeitsbuch ، CD و DVD ) دارد:
A1 : با اتمام این دوره ( A1(A1.1,A1.2 شما قادر به استفاده و درک واژه های روزمره و جملات ساده در ارتباط با نیازهای مشخصی می باشید و توانایی معرفی خود و پرسش از دیگران را خواهید داشت.
A2 : با اتمام این دوره ( A2(A2.1,A2.2 شما قادر به استفاده و درک واژه های پرکاربرد در ارتباط با موارد مشخص (مانند اطلاعات در باره خود و خانواده، خرید، کار و محیط اطراف) خواهید بود و توانایی بیان منظور خود را در شرایط ساده و معمولی خواهید داشت.
B1  :  زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره ( B1(B1.1,B1.2 در صورت استفاده از زبان استاندارد و صحبت در مورد مسائل آشنا، نکات اصلی را درک نمایند و در بیشتر مواردی که در سفر به کشور مربوطه با آن روبرو می شوند، مشکلات خود را حل کند و در عین حال قادر خواهد بود با جملات ساده و پیوسته در ارتباط با مطالب آشنا و مورد علاقه، گفتگو نمایند.

مجموعه کتاب های !Sicher؛ کتابی درسی در سیستم ماژولار
مجموعه کتاب های آموزشی زبان آلمانی !Sicher شما را برای فعالیت در زندگی روزمره، کار، تحصیل و آموزش آماده می کند و می توانید با داشتن مهارت در این حوزه ها، امنیت شغلی و اجتماعی داشته باشید. تقویت مهارت های جامع برای زبان آموزان سطح پیشرفته زبان آلمانی از ویژگی های کلیدی و اصلی این مجموعه آموزشی است.

مجموعه کتاب های آموزشی زبان آلمانی !Sicher، موضوعات متنوع و جالبی دارد و با ساختار ماژولار و تمرین های متنوع و کاملا حساب شده به تربیت و آموزش زبان آموزان کمک شایانی می کند. به همین دلیل مجموعه کتاب های !Sicher پایه و اساسی ایده آل برای آموزش انعطاف پذیر است و این پروژه عظیم و موفق را نویسندگان بزرگ و صاحب نامی همچون «میشلا پرلمن-بالم» (Michaela Perlmann-Balme) و «سوزان شوآلب» (Susanne Schwalb) تالیف کرده اند.

کتاب های !Sicher در چهار سطح به زبان آموزان ارائه می شود و در دو ویرایش سه و پنج جلدی منتشر شده است. سطوحی که در این مجموعه کتاب ها آموزش داده میشود، سطح پیشرفته است و شامل دوره های B1+، B2، B2 Current و C1 است.

سیستم آموزشی و ماژولار هوشمند این فرصت را فراهم کرده تا هر درس این کتاب به موضوع خاصی اختصاص داده شود و هر درس، مولفه های خواندن، شنیدن، نگارش و مکالمه و همچنین دیدن، شنیدن، واژگان و گرامر را با شیوه ای به روز به زبان آموزان تدریس کند.
در پایان هر درس چک لیست کوچکی وجود دارد که به زبان آموزان کمک می کند ثمرات و نتایج یادگیری را بررسی کنند.
 در دوره های مختلف، برنامه های یادگیری و آموزش می توانند با توجه به نیازها، علایق و چارچوب زمانی زبان آموزان کنار هم قرار بگیرند. مطالبی که در این کتاب ها نگاشته شدند، محتوای به روز و معتبری درباره مسائل زندگی روزمره، کار، مطالعه، آموزش و مطالعات فرهنگی هستند. متون متنوع درباره زندگی روزمره و متون مربوط به کسب و کار مثل مقالات روزنامه، بروشورهای تبلیغاتی، دعوت نامه، مصاحبه، ایمیل و cover letter (مقدمه ای که برای مدرک یا نامه نوشته می شود) از جمله محتوایی هستند که در این کتاب های آموزشی گنجانده شده اند و زندگی واقعی زبان آموز را تحت تاثیر قرار می دهند.

یکی دیگر از اهداف مجموعه کتاب های آموزشی !Sicher، آماده سازی زبان آموزان برای آزمون های بین المللی زبان آلمانی است. آزمون های داخلی و خارجی مثل Goethe-Zertifikat B2، ÖSD ZB2، telc Deutsch B1-B2 Beruf و telc Deutsch B2 آزمون هایی هستند که حداقل یک بار در کتاب های درسی و کتاب کار به آن ها اشاره شده است و تکنیک ها و روش های حل مسئله در این آزمون ها به زبان آموز آموزش داده می شود.

تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.شما اولین نفر باشید.

ارسال دیدگاه

هزینه دوره

رایگان


درباره آموزشگاه
آموزشگاه زبانهای خارجی گوتاک - GoTalk آموزشگاه زبانهای خارجی گوتاک - GoTalk

آدرس: استان تهران، شهر تهران،

تلفن: 0921-181-9367