آموزش زبان فرانسوی - ترم 4 - گروه زوج

آموزش زبان فرانسوی - ترم 4 - گروه زوج

assignmentزبان فرانسوی - آزاد (عمومی) access_time120 دقیقه remove_red_eye0 ثبت نام

*** قبل از ثبت نام در دوره ها، تعیین سطح *الزامی* است. نام دوره: B2 -Le français طول دوره: 60 ساعت کتاب: Le Nouveau Taxi روزهای برگزاری دوره: روزهای زوج (شنبه- دوشنبه - چهارشنبه) ساعت برگزاری دوره: 12-10 مهلت ثبت نام: از 8 اردیبهشت 98 لغایت 30 خرداد 98 شروع دوره : 1 تیر 98 تعیین سطح: مصاحبه شفاهی دارد تاریخ مصاحبه شفاهی: 1 خرداد 98 ***پس از اتمام آخرین سطح از دوره آموزشی، به زبان آموزان، *گواهینامه رسمی دانشگاه آزاد اسلامی* اعطا خواهد شد.

توضیحات تکمیلی دوره

آموزش زبان فرانسه و یادگیری آن همانند زبان انگلیسی همواره از اهمیت بسیاری برخوردار بوده است، و افراد مختلفی با دلایل و انگیز‌ه‌های مختلفی هچون ادامه تحصیل، مهاجرت، تجارت و کسب و کار، مسافرت تفریحی یا کاری، و دلایلی دیگر که شاید برخی از آنها در برهه‌ی خاصی یا بین افراد خاصی مورد توجه بیشتری قرار گرفته‌اندبه فراگیری این زبان روی آورده اند. زبان فرانسه، به شکلی غیر‌ رسمی، زبان رسمی سیاست است. پس اگر به دیپلمات شدن فکر می‌کنید، آموختن آن اجتناب‌ناپذیر است. این زبان، یکی از زبان‌های رسمی سازمان ملل متحد، دادگاه بین‌المللی لاهه، شورای اروپا، ناتو، صلیب سرخ، عفو بین‌الملل، پزشکان بدون مرز، کمیسیون اروپا و بسیاری دیگر از سازمان‌ها و مراکز بین‌المللی جهان است. صحبت کردن با زبان فرانسه امکان ادامه تحصیل در دانشگاه های فرانسه زبان دنیا که جزو برترین موسسات آموزش عالی در اروپا و کل جهان است فراهم می سازد. دانش آموزانی که به زبان فرانسه تسلط دارند می توانند از بورس های دولت فرانسه برای ادامه تحصیل در کشور فرانسه در تمامی رشته ها و کسب مدرک معتبر بین المللی بهره گیرند.

یکی از جدید ترین و بهترین متدهای آموزش زبان فرانسه، متد آموزشی Le Nouveau Taxi متعلق به انتشارات Hachette فرانسه می باشد. این  کتاب هم اکنون در آموزشگاه زبان الیانس فرانسه نیز تدریس می شود و از نظر نظم و ترتیب دروس و بیان مطالب آموزش زبان فرانسه بسیار خوب عمل کرده است. گرامر فرانسه نیز در این کتاب به ساده ترین روش ممکن با مثال های روزمره و کاربردی توضیح داده شده اند.

آنچه آموزشگاه مجازی زبانهای خارجی گوتاک را از سایر موسسات آموزشی متمایز مي‌سازد، آن است كه به صورت ساده و روان و به طور همزمان بر چهار مهارت زباني تكيه دارد و زبان آموز علاوه برآنكه بعد از به پايان رساندن كتاب اول، به راحتي قادر به صحبت كردن است بلكه اين توانايي را نيز دارد تا نامه و يا متني را به زبان فرانسه بنويسد و يا متني نه چندان راحت را به زبان فرانسه بفهمد و مكالمات روزمره فرانسویان را با لهجه اي كاملأ صحيح بكار برد.

ناگفته نماند كه اين روش آموزشي براي زبان آموزاني كه قصد مهاجرت به كشورهاي فرانسه زبان را دارند، متدي بسيار مناسب خواهد بود.

تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.شما اولین نفر باشید.

ارسال دیدگاه

هزینه دوره

370,000 تومان

ثبت نام در دوره
درباره آموزشگاه
آموزشگاه زبانهای خارجی گوتاک - GoTalk

آدرس: استان تهران، شهر تهران، 09112585137