دوره ی آنلاین و کاربردی ایلوستریتور (مقدماتی)

assignmentهنر، ورزش و سرگرمی - گروه های دیگر access_time720 دقیقه

دوره ی کاربردی و مقدماتی ادوبی ایلوستریتور تعداد جلسات: 6 جلسه تعداد ساعت: 12 ساعت توانایی هایی که از این دوره کسب می کنید: ابزارهای پرکاربرد در ایلوستریتور انجام منوهای ضروری در دنیای ایلوستریتور انجام پروژه های مفید برای یادگیری هر چه بهتر شما تمرین تصویر سازی با ایلوستریتور تمرین انواع ترسیمات متداول در ایلوستریتور ترکیب اشیاء و اجسام در ایلوستریتور توانایی ترسیم منحنی های پیچیده در ایلوستریتور و تمرین و توضیح در مورد خروجی های متداول و حرفه ای این نرم افزار در دنیای واقعی کار آموزش کاربردی ارتباط این نرم افزار با نرم افزارهای دیگر به خصوص فتوشاپ و ....... این دوره مناسب علاقه مندان، طراحان گرافیک، تصویرسازان، انیماتورها، می باشد. ( 15 سال به بالا ) پس از به پایان رسیدن این دوره امکان ورود به دوره ها و کارگاه های گروهی تخصصی ایلوستریتور برای شما وجود خواهد داشت.

هزینه دوره

500,000 تومان


نماد اعتماد الکترونیکی

توضیحات تکمیلی دوره

 

 

ادوبی ایلوستریتور چیست؟

این نرم افزار اولین نرم افزار طراحی گرافیک در دنیای گرافیکال وکتور بیس به حساب می آید. تاریخ به وجود اومدن ورژن یک این نرم افزار بر میگرده با سال 1987 یعنی چیزی حدود دوسال قبل تر از به وجود اومدن نرم افزار بسیار بسیار مشهور دیگر از این کمپانی به نام فتوشاپ، پس اونچه که مشخصه ایلوستریتور از برادر بسیار قدرتمندش 2 سال بزرگتره.

این نرم افزار بی رغیب تا به امروز به تکامل بسیار بالایی در مورد ترسیمات و افکتزهای برداری دست پیدا کرده و همواره اولین و بهترین نرم افزار ترسیمات گرافیکال به حساب می آد.

یکی از بزرگترین دلایل این موضوع کاربرد اون در دنیای طراحی تصویر سایزی در وب، طراحی گرافیک برای چاپ، طراحی و اجرای فوق حرفه ای لوگو، پوستر و .... است که با توجه به هم خانواده بودن نرم افزارهای کمپانی ادوبی این نرم افزار نیز از این موضوع مستثنی نیست و هماهنگی بسیار بالاش با نرم افزارهایی چون فتوشاپ، افتر افکتز، پریمیر و این دیزاین یکی از بزرگترین مزیت های این نرم افزار با رقبای اون به حساب میاد که البته اگر نرم افزاری روبشه در این رشته براش رقیب دونست. (کورل دراو) یکی از پیشرو ترین نرم افزارهایی است که در تلاش برای رسیدن به دنیای وکتور بیس بسیار بسیار خوب پیشرفته است و میتونه به شدت با ایلوستریتور رقابت کنه که البته حرفه ای ها میدونن که تفاوت بین این دو از زمین تا آسمان است.

توانایی تفکیک رنگ بالا در خروجی های گرافیکی / تشخیص بیت های رنگی بالا / استفاده از الگوریتم رنگسازی و رنگشناسی کمپانی ادوبی بزرگترین مزیت این نرم افزار است.

اگر در صدد این هستید که یک نرم افزار تمام عیار در تولید گرافیک وکتور (برداری) آموزش ببینید، با یک گوگل ساده بی بروبرگرد به نام ایلوستریتور خواهید رسید. ما هم پیشنهاد میکنیم که از دنیای فوق حرفه ای ها دورنمانید و این نرم افزار بزرگ رو از پایه با آموزش های بردیا علمی باد بگیرید.

 

در مورد مدرس:

بردیا علمی عضو انجمن گرافیک ایران، متولد سال 1355 است، او از سال 1383 به طور مستمر بر آن بود که بتواند نرم افزار ایلوستریتور رو به مردم ایران و جوانانی که این نرم افزار رو نمی شناختن آشنا کند. همچون متخصصینی که با نرم افزار های دیگر کار میکردند و صد البته کارهاشون به مدارج بالایی هم میرسید و در کنارش دنیای ایلوستریتور رو نمی شناختن نیز در این دسته قرار می گیرن. امروز تلاش وی جواب داده و بسیاری از مردم سرزمینمون چه جوان و کم سابقه چه افراد با سابقه ارزش و توانایی این نرم افزار رو درک و با ایلوستریتور زندگی می کنن.

قبل از ثبت نام دوره پیشنهاد می کنیم که نمونه کارهای بردیا علمی رو در اینستاگرام ایشان ملاحظه کنید تا قبل از شروع کلاس با روش و سواد بصری ایشون بیشتر آشنا بشید.

 

چرا این نرم افزار کمتر شناخته شده است:

سوال اینجاست که این نرم افزار چفدر وارد دنیای ما شده.

اولین ورژن تحت ویندوز این نرم افزار در حقیقت دومین ورژن ایلوستریتور است که در سال 1989 به دست کسانی که با PC کار میکردند رسید و در اختیارشون قرار داده شد و از اونجا که در ایران کامپیوترهای مکینتاش بسیار گرانقیمت بودن که هنوز هم همینطور است بیشتر طراحان گرافیک از نرم افزارهای مشابه استفاده میکردن که بر روی سیستم های پی سی نصب می شد مثل Corel Draw و Pagemaker و ...

این یکی از بزرگترین دلایلی بود که خیلی سریع تر از چیزی که فکرش رو بشه کرد ایلوستریتور در دنیای گرافیک دیجیتال که خارج از مکینتاش هم میتونست کار کنه عقب بیافته و خوب کشور ما هم اون زمان از تکنولوژی های روز دیر با خبر میشد و اگر هم اینطور نمی بود کلی طول می کشید که بشه ثابت کرد چه اتفاقی بهتره و چه اتفاقی نه.

در هر حال تمام نرم افزارها جایگاه خودشون رو دارن و نباید خلی از روی تعصب بهشون نگاه کرد.

همانظور که نرم افزار های سه بعدی بسیار متفاوتی در دنیای دیجیتال وجود دارن این موضوع هم در مورد نرم افزار های Vector Base صادقه.

 

 

تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.شما اولین نفر باشید.

ارسال دیدگاه

هزینه دوره

500,000 تومان


نماد اعتماد الکترونیکی
درباره مدرس
بردیا علمی
بردیا علمی

بردیا علمی هستم / عضو انجمن گرافیک ایران / متولد 1355 مدرس نرم افزارهای طراحی گرافیک به صورت آنلاین...