معرفی محیط کلاس مجازی و امکانات سایت آنلاین آموزان

assignmentسایر آموزشها - آزاد (عمومی) access_time3787 دقیقه remove_red_eye40 ثبت نام

معرفی امکانات و قابلیت های سایت، توضیح ثبت نام و پنل کاربری مخصوص اعضاء و منوهای آن، نحوه ایجاد و ورود به کلاس مجازی توسط مدرسان و آموزشگاهها، آموزش محیط و امکانات کلاس مجازی سایت و پرسش و پاسخ به سوالات شما، همه با هم در فصای یک کلاس مجازی برای همه کسانی که میخواهند درباره ما و کلاس مجازی بیشتر بدانند. مدت دوره: یک ساعت (تمام توضیحات در طی یک جلسه یک ساعته ارائه خواهد شد. ولی برای پاسخگویی به متقاضیان جدید، تعداد زیادی جلسه تعریف شده است. لذا کافیست هر شخص فقط در یک جلسه از آن شرکت نماید.) حداقل امکانات برای حضور در یک کلاس مجازی یک کامپیوتر، مرورگر کروم و بلندگو (اسپیکر) می باشد. ولی برای اینکه شرکت کنندگان بتوانند در کلاس صحبت کنند یا سوال بپرسند نیاز به یک میکروفون (هدفون) می باشد. طبیعتا جهت پخش تصویر در کلاس وب کم لازم است. اکثر لپ تاپ ها تمام این امکانات را در درون خود دارا می باشند.

هزینه دوره

رایگان


نماد اعتماد الکترونیکی

توضیحات تکمیلی دوره

    با توجه به روند رو به رشد استفاده از آموزش آنلاین و کلاس مجازی در کشور و با عنایت به قابلیتها، برتریها و تفاوتهای فراهم شده در سایت آنلاین آموزان برای تمام اقشار جامعه، بر آن شدیم تا در بستر یک کلاس مجازی (تمام دوره های آنلاینت سایت در همین بستر برگزار می گردد) به توضیح کامل خود و پاسخ به سوالات شما بپردازیم. لذا این دوره را به طور متناوب برگزار می نماییم تا اساتید و مدیران آموزشگاهها بتوانند با اطلاعات کامل و بدون هیچگونه دغدغه ای فعالیت خود را در سایت شروع نمایند.

اهداف دوره:

  • آشنایی ارائه دهندگان خدمات آموزشی و همچنین دانش پذیران با کلیات و امکانات سایت آنلاین آموزان
  • بیان کامل قابلیتها و منوهای پنل کاربری مخصوص دانش آموزان، مدرسان و آموزشگاهها
  • نحوه تعریف کلاس مجازی و آزمون آنلاین و روال و برگزاری و شرکت در کلاس آنلاین
  • پرسش و پاسخ به سوالات بازدید کنندگان سایت، دانش پذیران، مدرسان و آموزشگاهها،

مخاطبان: 

مدیران آموزشگاهها
مدرسان
دانش پذیران
دانشجویان
متقاضیان دوره های سایت
شرکتها، ادارات و سازمانها

 

   به دلیل اینکه اکثر افراد در ساعات پایانی شب آزاد هستند، این دوره در این ساعت تعریف شده و برگزار می شود. ولی درصورت درخواست متقاضیان، امکان تشکیل کلاس خصوصی (کاملا رایگان) و در ساعاتی دیگر نیز وجود دارد. (درخواست خود را به صورت یک دیدگاه در زیر همین صفحه برای ما ارسال فرمایید)

    از ابتدا تمام تلاشمان را کرده ایم تا اصل راحتی کاربر در تمامی قسمتهای سایت را در نظر بگیریم و طوری سایت را طراحی نماییم تا عموم کاربران در استفاده از آن راحت و بی دغدغه باشند، بازهم کاربران محترم می توانند با استفاده از راهنماها و مطالب متعدد مطرح شده در قسمت راهنمای سایت و اخبار آنلاین آموزان، به راحتی عضو خانواده آنلاین آموزان شده و از مزایای بی نظیر آن بهره برداری نمایند.

ارسال دیدگاه

نظرات

بهنام اکبری date_range سه شنبه 16 بهمن 1397 - 03:31

سلام

هزینه دوره

رایگان


نماد اعتماد الکترونیکی
درباره مدرس
حافظ صالحی
حافظ صالحی

کارشناس مهندسی برق گرایش مخابرات و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی-تجارت الکترونیک و مدیر سایت هستم.