آموزش آنلاین دوره فشرده صفر تا صد زبان انگلیسی

assignmentزبان انگلیسی - آزاد (عمومی) access_time7 ساعت و 0 دقیقه remove_red_eye10 ثبت نام

در صورتی که قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید، بر روی دکمه زیر کلیک کنید:
ثبت نام در دوره بدون تخفیف
فعال تا پایان برگزاری دوره
ظرفیت باقیمانده : 5 نفر

توضیحات تکمیلی دوره

*** تعیین سطح ندارد*** دوره فشرده صفر تا صد زبان انگلیسی در 396 ساعت و روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 الی 15 (با احتساب یک ساعت جهت استراحت و ناهار) و به مدت هشت ماه برگزار می گردد. این دوره شامل سه ترم 60 ساعته و سه ترم 72 ساعته می باشد. جهت مشاهده اطلاعات بیشتر، فایل تقویم آموزشی و سرفصل دوره را دانلود نماید. ارتباط با واحد آموزش: 09211819367

مراحل شرکت در کلاس های آنلاین آموزان

ایجاد حساب کاربری رایگان

به یاد داشته باشید که در هنگام ثبت نام، یک کد به شماره همراهتان ارسال می شود که برای تکمیل ثبت نام باید کد ارسالی را وارد نمایید.

شرکت در آزمون رایگان تعیین سطح

پس از ورود به سایت باید آزمون تعیین سطح دهید تا سطحتان مشخص شود. آزمون تعیین سطح رایگان است و درحدود 30 تا 60 دقیقه طول خواهد کشید.

انتخاب دوره آنلاین و پرداخت اینترنتی شهریه

با توجه به نمره آزمون، از جدول آموزشی سطح خود و روز دوره آنلاین را انتخاب و بصورت رایگان پیش ثبت نام نمایید.

چرا زبان آموزان مارا انتخاب میکنند

ارزانتر

ارزانتر از همه جا

ارزانتر

دسترسی آسان و نا محدود در هر زمان و هرمکان

ارزانتر

بیمه تضمین یادگیری و عودت شهریه

ارزانتر

استفاده از اساتید مجرب و متخصص از سراسر دنیا

آموزش آنلاین و تعاملی در آنلاین آموزان

در آنلاین آموزان، محیط مجازی کلاس آنلاین امکان ارتباط سمعی و بصری را بین فراگیران و استاد فراهم می آورد. استاد فایل های درسی و یا تخته سیاه را به اشتراک میگذارد و برروی تصاویر به توضیح و شرح درس می پردازد. دانشجو می تواند هر لحظه سوال خود را از استاد بپرسد. امکان رای گیری آنلاین، ارسال فایل و گفتگوی متنی نیز بین حضار فراهم می شود. برای دیدن نمونه کلاس های آنلاین این ویدیو را مشاهده کنید.

آموزش_آنلاین
:کلاس_آنلاین

یادگیری بر مبنای کسب صلاحیت

دوره های آنلاین زبان انگلیسی در آنلاین آموزان یادگیری زبان انگلیسی برمبنای کسب صلاحیت است. هر درس شامل تمرین های مختلف گرامری، شنیداری، لغتهای مختلف و تکلیف می باشد. فراگیران با انجام تمرینات مختلف زبان انگلیسی خود را تقویت می کنند و در پایان هر تمرین از نقاط قوت و ضعف خود آگاه می شوند. همچنین تکالیف خود را که از طریق سایت برای استاد ارسال می کنند، برای انجام تکالیف و هر تمرین نمره ای دریافت می کنند. در پایان، میزان یادگیری فراگیران با آزمون میانترم و پایان ترم که بصورت آنلاین و رایگان در سایت آنلاین آموزان برزگرار می گردد، ارزیابی شده و بر اساس بازخورد آن می توانند مهارت های زبان انگلیسی خود را در اآنلاین آموزان بهبود دهند.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی با متد آموزشی Top Notch

دیگر اهمیتی ندارد که در کدام شهر ایران و یا این کره خاکی زندگی میکنید ، تمام کلاس های آموزش آنلاین زبان انگلیسی آنلاین آموزان با استاندارد یکسان و با بهره گیری از آخرین ویرایش متد آموزشی Top Notch در اختیار شما است .

آنلاین آموزان
500x500

بیمه تضمین یادگیری و بازگشت شهریه

ما از کیفیت کلاسهای خود مطمئن هستیم و با به کارگیری مجرب ترین تیم آموزشی و پشتیبانی و با پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت سطح کلاسهای آموزشی خود را همواره بهبود می دهیم. در صورتی که زبان آموز به هر دلیل بخواهد از شرکت در کلاس های آنلاین آموزان انصراف دهد کافی است قبل از جلسه سوم، با پر کردن فرم مربوطه، انصراف خود را از شرکت در کلاس اعلام کند و شهریه پرداختی بر اساس مفاد مندرج در قوانین مربوط به دوره های آنلاین ، به زبان آموز عودت خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نظرات

رضا date_range دوشنبه 13 آبان 1398 - 14:49

سلام دوره فوق العاده ایی بود

نماد اعتماد الکترونیکی
لینک کوتاه دوره

درباره برگزار کننده
آموزشگاه مجازی گوتاک - GoTalk آموزشگاه مجازی گوتاک - GoTalk

آدرس: تهران، تهران، adminadmin

تلفن: 0921-181-9367