وبینار آموزش بازاریابی تلفنی

assignmentبازاریابی و فروش - آزاد (عمومی) access_time1 ساعت و 0 دقیقه

در صورتی که قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید، بر روی دکمه زیر کلیک کنید:
ثبت نام در دوره بدون تخفیف
فعال تا پایان برگزاری دوره
ظرفیت باقیمانده : 21 نفر

توضیحات تکمیلی دوره

در دنیای امروز هر کسب و کاری نیازمند بازاریابیست. انواع مختلفی برای بازاریابی وجود دارد که یکی از آنها بازاریابی تلفنیست. مسلما برای پرزنت محصولات و خدمات نمی توان به همه مخاطبین مراجعه حضوری نمود. تماس های تلفنی و مذاکره تلفنی (telemarketing) یکی از روشهای بازاریابیست که در آن با تماس و برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه، آنها با به مشتریان بالفعل تبدیل خواهید نمود. در این آموزش آنلاین مذاکره تلفنی، به بیان فنون مذاکره تلفنی و تکنیک های مذاکره می پردازیم. هرچند این آموزشها در تمامی مذاکرات و ارتباطات صوتی و تصویری می تواند موثر و دارای کاربرد باشد. بعد از سه سال از شروع کار آنلاین آموزان و انجام مذاکرات متعدد و بازاریابی های رو در رو و تلفنی، تجربیات بسیاری در زمینه بازاریابی تلفنی و فنون مذاکره کسب شده است که در این وبینار قصد دارم آنها را تا حد امکان به شرکت کنندگان عزیز ارائه کنیم.

روشهای بازاریابی بسیار متنوع و گوناگونند که هرکدام با توجه به زمینه فعالیت و محصول و یا خدمتی که دارند یک یا چند روش را برای معرفی و تبلیغ و فروش محصولات خود انتخاب میکنند ولی تقریبا همه کسب و کارها در ترکیب روشهایشان از بازاریابی تلفنی هم خصوصا برای بازاریابی های B2B استفاده می کنند چرا که اگر اصول بازاریابی تلفنی را به درستی انجام دهید، می‌تواند در مقایسه با سایر روش‌های بازاریابی، بسیار سودآور، کم هزینه و دَم دست تر باشد.


در این کلاس آنلاین ما برای شما آموزش می دهیم که چگونه می توانید تله مارکتینگ یا بازاریابی تلفنی را با توجه به اصول درست به انجام رسانید، و از آن نتایج خوبی حاصل کنید.

 

بازاریابی تلفنی می تواند به طیف گسترده ای از سازمان ها کمک کند تا به روش های مختلف به نتایج بهتر برسند.

 

 

 

تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.شما اولین نفر باشید.

ارسال دیدگاه

نماد اعتماد الکترونیکی
لینک کوتاه دوره

درباره برگزار کننده
آموزشگاه مجازی گوتاک - GoTalk آموزشگاه مجازی گوتاک - GoTalk

آدرس: تهران، تهران، adminadmin

تلفن: 09025085258

درباره مدرس
حافظ صالحی
حافظ صالحی

کارشناس مهندسی برق گرایش مخابرات و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی-تجارت الکترونیک و مدیر سایت هستم.