خانه / مقالات آنلاین آموزان

آموزش آنلاین زبانهای خارجی

آموزش آنلاین زبانهای خارجی

اخبار آموزشگاه ها - سه شنبه 31 اردیبهشت 1398

دوره های آموزش زبانهای انگلیسی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، روسی و آلمانی

ادامه مطلب

آموزش الکترونیکی

اخبار آزمون آنلاین اخبار سایت - دوشنبه 26 اسفند 1398

به آموزش و یادگیری‌ای که در بستر اینترنت و با ابزارهای الکترونیکی و اغلب به صورت غیر حضوری باشند، یادگیری الکترونیکی می‌گوییم. در این مقاله درباره مزایا آموزش الکترونیکی و انواع آن به تفکیک صحبت خواهیم کرد.

ادامه مطلب

آموزش زبان آلمانی از سطح صفر

اخبار آزمون آنلاین - چهارشنبه 30 بهمن 1398

علاقمندان بدون داشتن پایه زبان آلمانی می توانند در این دوره شرکت کنند و به صورت فشرده آموزش آلمانی ببینند و برای سطح ب1 زبان آلمانی آماده شوند. سطح ب1 سطح متوسط مدارک زبان المانی موسیه گوته آلمان است . کسانی که این سطح را دارند میتوانند به آلمان سفر کرده یا برای مهاجرت به المان اقدام کنند

ادامه مطلب
آموزش شیمی وبینار

آموزش شیمی وبینار

اخبار دنیای آموزش - دوشنبه 28 بهمن 1398

وبینار آموزشی شیمی ( ساختار لوویس ) # بررسی تاثیر جفت الکترون های آزاد و پیوندی بر ساختار فضایی مولکول ها و شمارش آنها # تعیین تکنیکی شکل هندسی یک ترکیب مولکولی یا یونی ( کاتیون یا آنیون چند اتمی ) # شمارش پیوند های داتیو یک گونه ، بدون رسم ساختار لوویس # تعیین تکنیکی و سرعتی فرمول مولکولی ترکیب پیچیده از روی ساختار آن # شمارش و تعیین سرعتی پیوند های اشتراکی و چند گانه یک ترکیب از روی فرمول مولکولی آن # تعیین قطبیت مولکول و تقارن در کاتیون ها و آنیون های چند اتمی ،

ادامه مطلب
وبینار چیست؟ (مهم ترین نکات برای برگزاری وبینار )

وبینار چیست؟ (مهم ترین نکات برای برگزاری وبینار )

موفقیت در کسب و کار - پنجشنبه 11 مهر 1398

وبینار (Webinar) از عبارت Web-based seminar گرفته شده و به کلاس، دوره، سمینار یا هر رویداد آنلاینی گفته می شود که تو محیط وب و با استفاده از اینترنت بصورت کاملا آنلاین، زنده، تعاملی و دو طرفه تو یک زمان مشخص برگزار می شود.

ادامه مطلب
وبینار چیست؟ (وبینار مارکتینگ)

وبینار چیست؟ (وبینار مارکتینگ)

کاربرد دیگر وبینار webinar برگزاری جلسات آنلاین یا سیستم وب کنفرانس (web conference) است. از طریق وبینار به‌راحتی می‌توانید با کارمندان، نمایندگان و خریداران جلسه بگذارید و به تبادل اطلاعات بپردازید. از مزایای وب کنفرانس حذف محدودیت های جغرافیایی نیز می باشد .

ادامه مطلب

محبوب ترین پست ها

آموزش آنلاین زبانهای خارجی آموزش آنلاین زبانهای خارجی
سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
چرایی و چگونگی آموزش برنامه نویسی به کودکان چرایی و چگونگی آموزش برنامه نویسی به کود ...
پنجشنبه 29 فروردین 1398
راهنمای ورود به کلاس آنلاین ( وبینار )