آموزش آنلاین مقاله نویسی

assignmentآموزش عالی access_time9 ساعت و 0 دقیقه

در صورتی که قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید، بر روی دکمه زیر کلیک کنید:
ثبت نام با 15 درصد تخفیف
فعال از 7 آبان تا 30 آذر
ظرفیت باقیمانده : 7 نفر
ثبت نام در دوره بدون تخفیف
فعال تا پایان برگزاری دوره
ظرفیت باقیمانده : 29 نفر

توضیحات تکمیلی دوره

پژوهش و تحقیات علمی یکی از عناصر مهم فعالیت های علمی می باشد و می توان به جد گفت که پایه و بنیان پیشرفت علمی همین تحقیقات و پژوهش های صورت گرفته است. بهترین و علمی ترین راه انتشار نتایج به دست آمده از یک تحقیق و پژوهش علمی این است که گزارش از تحقیق و نتایج آن را در قالب یک مقاله علمی پژوهشی در مجله ای معتبر به چاپ رسانده و در اختیار عموم و جامعه علمی قرار دهیم. تنها با انتشار در مجامع علمی است، که پژوهش شما ارزشمند می شود. اما نوشتن یک مقاله پژوهشی و علمی، اسلوب و قواعد خودش را دارد که باید به دقت در زمان نوشتن مقاله رعایت شوند. رعایت این قواعد یکی از مواردی است که توسط داوران برای پذیرش و چاپ مقاله مودر ارزشیابی و سنجش قرار می گیرد و می توان گفت که برای چاپ مقاله شما در مجله ای معتبر الزامی است. به این دلیل آشنایی با این قواعد راه گشای شما برای نوشتن مقاله علمی خواهد بود. در این دوره آموزشی قصد داریم در مورد قواعد مقاله نویسی صحبت کنیم.

 

  اهداف دوره

 آشنایی با اصول نگارش مقاله و نحوه ارسال و submit در مجلات داخلی و خارجی 

 

 مدت دوره

       15 ساعت

 

 برنامه کلاسی دوره

شنبه ها ساعت 16:00 الی 19:00

شروع: 1 آذرماه 99

 

  پیشنیاز دوره

آشنایی  به مباحث روش تحقیق و آمار در کلیه رشته ها

 

  مخاطبین دوره

 شرکت در این دوره برای عموم به شرط داشتن پیشنیازهای مربوط به دوره، آزاد است.

دانشجویان کلیه رشته ها

 

  سرفصل آموزشي دوره

آشنایی با بانک های اطلاعاتی و اصطلاحات رایج

آشنایی با انواع مقالات علمی و رتبه های آنها

شناسایی اعتبار مجلات و پیدا کردن ژورنال مناسب برای submit

آشنایی با caver letter و فرم کپی رایت

چگونگی نگارش چکیده، مقدمه، ضرورت پژوهش (تدوین سوال و اهداف)

چگونگی نگارش روشها و استخراج نتایج

چگونگی نگارش بحث مقاله و آشنایی با رفرنس دهی

 

 توانایی های فراگیران در پایان دوره

 نگارش مقاله، ارسال و submit  در مجلات داخلی و خارجی

 

 اهمیت شرکت در دوره آنلاین مقاله نویسی

در بسیاری از موارد مشاهده میشود که بسیاری از دانشجویان به مزایای مقاله نویسی کاملا آگاهند و تمایل بسیار زیادی به نوشتن مقالات علمی دارند. این دانشجویان تحقیقات و مطالعات وسیعی را نیز به انجام رسانیده و داده ها و نتایج بسیار مطلوبی برای ارائه در اختیار دارند. این در حالی است که آنها جهت نوشتن مقاله اعتماد به نفس کافی را نداشته و نمیتوانند داده ها و اطلاعات ارزشمند خود را آنچنان که شایسته است به نگارش در بیاورند.

همچنین در بسیاری از موارد مشاهده می شود که بسیاری از دانشجویان برای بدست آوردن داده های مناسب تلاشهای بسیار زیادی کرده و زمانهای زیادی را صرف مطالعه و یا آزمایش می نمایند. اما از آنجا که آنها نمی توانند در ابتدا دیدی روشن از مقاله مورد نظر داشته باشند، متاسفانه بیشتر تلاشهای آنها برای کسب داده ها در عمل غیر استفاده  و بیهوده می باشند.

در این دوره آنلاین، با ارائه آموزش کامل و درست برای نگارش مقالات علمی، دانش پژوهان با دیدی کامل تر می توانند مطالب را تجزیه تحلیل کرده و از به حاشیه رفتن تلاشها جلوگیری نمایند. به علاوه با دانستن اصول صحیح مقاله نویسی می توان داده ها و نتایج موجود هرچند که چندان کامل نیز نباشند را به صورتی منسجم و سازمان یافته در فرمت و سبکی که مورد نظر مجلات علمی است بیان نمود و با تلاشهایی کمتر به کسب نتایج بسیار بالاتر در نگارش مقالات علمی دست یافت.

 

 پیشنهاد وب سایت آنلاین آموزان به شما

اگر از آن دسته از آدمهایی هستید که هر کاری را خودتان باید تجربه کنید و یاد بگیرید باید بگوییم این بسیار خوب است اما شما همیشه عقب خواهید ماند! اگر ترجیح می دهید مقاله نویسی را خودتان با آموزش های پراکنده و حتی رایگان موجود در اینترنت یاد بگیرید و در حین کار تجربه کسب کنید علاوه بر زمان زیادی که از دست خواهید داد، اعتبار خود را با خراب کردن فرصتها ونگارش مقالات علمی به شیوه ای غیر اصولی، نیز زیر سوال می برید. چرا که ما قبلا تمام این راه ها را رفته ایم و تمام اشتباهات و سعی و خطاهایی که شما قرار است انجام دهید را تجربه کرده ایم و شما را به گونه ای راهنمایی خواهیم کرد که بدون انجام هیچ یک از این اشتباهات، به گنجینه ای از تجارب و تکنیک های روز مقاله نویسی دست پیدا کنید.

* اگر میخواهید در مقاله نویسی به سطحی برسید که در محل کار و یا دانشگاه بصورت یک حرفه ای عمل کنید نه یک مبتدی با کلی اشتباه؛

* اگر میخواهید پیشرفت کنید اما حاضر به ریسک دوباره نیستید اما همیشه این تمایل به حرفه ای شدن در شما وجود دارد؛ 

پیشنهاد آنلاین آموزان به شما این است که با شرکت در این دوره آموزشی، این بار بهترین انتخاب خود را انجام دهید، تا یکبار برای همیشه پرونده مقاله نویسی را برای خود ببندید.

تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.شما اولین نفر باشید.

ارسال دیدگاه

نماد اعتماد الکترونیکی
لینک کوتاه دوره

درباره برگزار کننده
آموزشگاه مجازی گوتاک - GoTalk آموزشگاه مجازی گوتاک - GoTalk

آدرس: تهران، تهران، adminadmin

تلفن: 0921-181-9367

درباره مدرس
افسانه زندی
افسانه زندی

دانشجود دکترا جامعه شناسی و مدرس دانشگاه آزاد اسلامی واجد تهران جنوب