آموزش دوره کلاس برنامه نویسی صفر تا صد اسکرچ

assignmentنرم افزارها و برنامه نویسی

در حال حاضر این دوره برنامه کلاسی ندارد.

«جهت رزرو دوره به پشتیبانی پیام بدهید»
ثبت نام در کلاس آنلاین بدون تخفیف
فعال تا پایان برگزاری کلاس آنلاین
ظرفیت باقیمانده : 100 نفر

توضیحات تکمیلی دوره

ما به آموزش دوره کلاس برنامه نویسی صفر تا صد اسکرچ می پردازیم. این دوره ها در دو سطح مقدماتی و پیشرفته برگزار می شود. دوره های برنامه نویسی 0 تا 100 اسکرچ در دو ترم دو ماهه برگزار می شود. کلاس های برنامه نویسی صفر تا صد ما را دنبال کنید و سطح دانش فنی خود را بالا ببرید.

آموزش دوره کلاس برنامه نویسی از صفر تا صد

 

بهترین  آموزش دوره کلاس برنامه نویسی صفر تا صد برای کودکان را با اسکرچ شروع کنید. اسکرچ یک برنامه نویسی بلوکی است که برای کودکان و نوجوانان 8 تا 16 سال در جهان تدریس می شود. اما ما در آموزش دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد اسکرچ را فقط برای کودکان 8 تا 11 سال داریم. کلاس برنامه نویسی اسکرچ به صورت هفتگی برگزار می شود.

 

دوره های برنامه نویسی صفر تا صد ایرانیان سایبر شامل دوره های برنامه نویسی مختلفی است که همه آنها به صورت تخصصی برای کودکان و نوجوانان می باشد. شما با شرکت در دوره های برنامه نویسی  صفر تا صد با یک نقشه مشخص به یادگیری برنامه نوسی می پردازید. همچنین با مشاهده نقشه راه بهتر می توانید خود را برای مسیر آماده کنید.

کلاس برنامه نویسی 

کلاس برنامه نویسی اسکرچ مقدماتی در دو ماه برگزار می شود. پس از آن به کلاس اسکرچ پیشرفته می رسیم که آن نیز دو ماه هست و هزینه هر ترم دو ماهه 500 هزار تومان می باشد. شما با شرکت در کلاس برنامه نویسی اسکرچ گامی در یادگیری برنامه نویسی بلوکی گذاشته اید.

دوره برنامه نوسی

ما در دیگر کلاس های دوره برنامه نویسی ایرانیان سایبر به آموزش پایتون ، سی پلاس پلاس ، css  ، Html و جاوا و .... می پردازیم. این صفحه مربوطه به دوره برنامه نویسی اسکرچ می باشد. شما با ثبت نام در دوره های برنامه نویسی 0 تا 100 اسکرچ اولین گام را برای ورود به دنیای برنامه نویسی برداشته اید. 

دوره برنامه نویسی اسکرچ چیست ؟

Scratch یک ابزار عالی برای ترغیب بچه های جوان به شروع برنامه نویسی است. آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان این برنامه که توسط MIT توسعه یافته است، به دانش آموزان اجازه می دهد تا بازی ها و انیمیشن ها را بدون نیاز به تایپ یک خط کد کدنویسی کنند. بلوک های کد را بکشید و رها کنید و می توانید بازی ها و هنرهای بسیار شگفت انگیزی بسازید.

با این حال، پس از مدتی بچه ها متوجه می شوند که  امکانات Scratch را به پایان رسانده اند. در حالی که نوجوانان و بزرگسالانی هستند که بازی های پیچیده تری را با ابزارهای ابتدایی ارائه شده در سایت ایجاد کرده اند، در نهایت شما به محدودیت های آن دست پیدا می کنید. بالاخره یک اسباب بازی است. پیچیده و قدرتمند است، اما همچنان یک جعبه شنی است.

از آنجایی که به بچه‌هایی که تایپ نمی‌کنند اجازه می‌دهد تا کدنویسی کنند، بچه‌های 5 و 6 ساله می‌توانند به کدنویس‌های بسیار پیچیده تبدیل شوند. البته حداقل سن در ایرانیان سایبر برای شرکت در دوره های کلاس برنامه نویسی برای کودکان 8 سال میباشد.

اما بعد کجا برویم؟ هیچ زبان انتقال آسانی از ابتدا وجود ندارد. در حالی که زبان‌های دیگری برای کشیدن و رها کردن وجود دارد، اگر فرزندتان بتواند به برنامه‌نویسی مبتنی بر متن تغییر کند، آزادی و حس «کدنویسی واقعی» بیشتر خواهید داشت.

  • برنامه کلاسی دوره
تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.شما اولین نفر باشید.

ارسال دیدگاه

لینک کوتاه دوره

درباره برگزار کننده
ایرانیان سایبر ایرانیان سایبر

آدرس: تهران، تهران، بلوار اندرزگو ، خیابان سلیمی جنوبی

تلفن: ۰۲۱-۲۸۴۲۷۸۴۳

نماد اعتماد الکترونیکی