خلبانی شخصی 9902

assignmentرشته های فنی و مهندسی - آزاد (عمومی) access_time2 ساعت و 0 دقیقه

در صورتی که قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید، بر روی دکمه زیر کلیک کنید:
ثبت نام در دوره بدون تخفیف
فعال تا پایان برگزاری دوره
ظرفیت باقیمانده : 27 نفر

توضیحات تکمیلی دوره

همه رویای پرواز تو آسمان آبی رو همیشه در سر دارند، تاحالا به این فکر کردی که این رویا رو به حقیقت تبدیل کنی؟! امروز و از همینجا میتونی شروع کنی، با ثبت‌نام تو این دوره میتونی از هرکجا به‌صورت آنلاین و بدون نیاز به حضور و صرف هزینه اضافی توی کلاس‌ها شرکت کنی و در پایان مدرک هم بگیری، فقط کافیه تو این کلاس ثبت‌نام کنی.

این دوره بر اساس محتوای آموزشی مصوب سازمان هواپیمایی کشوری و برای متقاضیان دوره خلبانی شخصی تدوین شده و برگزار می‌گردد، دانش پذیران موظف اند نسبت به تهیه کتب و لوازم مورد نیاز و فایل‌های پیوستی مورد نیاز در قالب  Pdf از طریق مرکز فروش اعلامی پیش از شروع دوره اقدام نمایند.

مدت برگزاری دوره ۴ ماه می‌باشد (این مدت زمان با لحاظ فرصت مطالعاتی و شرکت در آزمون پایان دوره می باشد) و متقاضیان در پایان و پس از کسب موفقیت در آزمون‌های مربوطه جهت انجام دوره آموزشی پروازی مورد نیاز به خط پرواز طرف قرارداد معرفی خواهند شد.

توجه: امکان پرداخت شهریه به‌صورت اقساط نیز وجود دارد که جهت استفاده از آن با شماره تماس ذیل از طریق واتساپ تماس حاصل فرمایید.

email: ali.siera.31@gmail.com 

09381353430

تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.شما اولین نفر باشید.

ارسال دیدگاه

نماد اعتماد الکترونیکی
لینک کوتاه دوره

درباره برگزار کننده
دپارتمان هوانوردی آنلاین آموزان دپارتمان هوانوردی آنلاین آموزان

آدرس: مازندران، ساري، ساری، میدان خزر، کیلومتر 7 جاده دریا، دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری، دفتر واحدهای فن آور، واحد آنلاین آموزان

تلفن: 01133366300