خانه / مقالات آنلاین آموزان / دعوت به همکاری

دعوت به همکاری

- دوشنبه 12 شهریور 1397

اطلاعیه های دعوت به همکاری سایت آنلاین آموزان

  1. ثبت نام، تعریف و برگزاری کلاس در آنلاین آموزان: همینکه در سایت ما ثبت نام می کنید و کلاس تعریف می کنید و دوره برگزار می کنید با ما همکاری کرده اید و در جهت پیشرفت خود و جامعه وارد فضای آموزشی جدیدی شده اید که همه طرفها در آن برنده اند.
  2. دفتر مرکزی استانها: به منظور ترویج هرچه بهتر و بیشتر فرهنگ استفاده از مزایای آموزش آنلاین سایت آنلاین آموزان و انجام برخی امور هر استان در مرکز همان استان (احتمالا برای هر شهرستان در آینده) قصد تاسیس دفاتر استانی داریم. ضمن زحمتی که به دفاتر استانی خواهیم داد، قسمتی از درآمد ناشی از فعالیتهای آموزشگاهها و مدارس و سازمانها و... آن استان را نیز به دفاتر استانی تخصیص خواهیم داد. متقاضیان نمایندگی دفتر مرکزی استانی می توانند خود مدیر آموزشگاه باشند و یا اینکه با آموزش و جامعه آموزش استان خود آشنایی کافی داشته باشند تا بتوانند در امر فرهنگسازی آموزش آنلاین موفق باشند.
  3. همکاری در برگزاری کلاس جهت پرسنل و خانواده های پرسنل شرکتها، ادارات و سازمانها: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده جهت اجرای طرح آموزش همه جانبه برای پرسنل و خانواده های پرسنل سازمانهای بزرگ سراسر کشور در آنلاین آموزان به کمک آموزشگاههای معتبر و فعال در همه استانها، از آموزشگاهها و موسسات آموزشی در همه زمینه ها (مشاغل و کسب و کار، کنکور، دانش آموزی، کامپیوتر و IT، فنی و حرفه ای، هنری، مشاوره تحصیلی، دانشگاهی، دینی و فرهنگی و ...) و آموزشگاههای زبان و موسسات روانشناختی، جهت تهیه برنامه کامل و جامع آموزش مجازی آنلاین (هم از لحاظ تنوع محتوا و هم از لحاظ پراکندگی جغرافیایی) جهت ارائه به سازمانهای بزرگ دعوت بعمل می آید.
  4. بازاریاب موردی: هر فردی در سطح کشور و حتی دنیا می تواند ترویج دهنده فرهنگ آموزش آنلاین باشد. لذا به افرادی که تا پایان سال 1397 به عنوان بازاریاب بتوانند آموزشگاهها، مدارس، سازمانها را تشویق به استفاده از خدمات آنلاین آموزیان نمایند، یک سوم از درآمد ناشی از فعالیت واحدهای بازاریابی شده تا یک سال به آنها تخصیص خواهد یافت. لذا هر شخصی حتی با معرفی یک استفاده کننده حقوقی (آموزشگاهها، مدارس، سازمانها) می تواند در سهم سایت سهیم باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارائه نظر و پیشنهاد با ما تماس بگیرید. 09025085258

برچسب ها

ارسال دیدگاه

نظرات

احسان محزون date_range شنبه 20 بهمن 1397 - 23:37

مدرس درس علوم تجربی هفتم هشتم نهم