دعوت به همکاری

    آنلاین آموزان (OnlineAmoozan.ir) یک سایت اینترتیست که بستر برگزاری کلاس های آنلاین و آزمونهای آنلاین را برای همه آماده کرده تا بتوانند در آن کلاس آنلاین و آزمون آنلاین تعریف کنند و در معرض دید همه قرار دهند و در زمان مقرر در بستر اینترنت وارد کلاس شوند و به صورت مجازی با حضور مدرس و دانش پذیران کلاس را برگزار نمایند. (ما برگزار کننده کلاسی نخواهد بود و فقط بستری برای دیگران ایجاد کرده ایم). جهت اطلاعات بیشتر بخش "درباره ما "در سایت را مطالعه فرمایید.

    لذا با دو دسته مشتری در ارتباط هستیم: ارائه دهندگان خدمات آموزشی (مدرسان، آموزشگاهها و...) و استفاده کنندگان خدمات آموزشی (دانش پژوهان، دانش آموزان، دانشجویان و عامه مردم) .

   رسالت ما در آنلاین آموزان ترویج فرهنگ استفاده از آموزشهای مجازی در بستر اینترنت در بین ارائه دهندگان و همچنین استفاده کنندگان خدمات آموزشی در کل کشور و مذاکره و توجیه و متقاعدسازی، تبلیغات و جذب آنها می باشد. لذا بالطبع در پی این فرهنگ سازی، ضمن منتفع شدن کل اقشار جامعه از مزایای آموزش آنلاین، و کسب درامد ارائه دهنگان، درامدهای کارمزد محور برای سایت نیز ایجاد خواهد شد.

در حال حاضر زمینه های آموزشی در آنلاین آموزان به ده گروه اصلی تقسیم شده است.

   حال اگر شما هم به دنبال رشد و ترقی و یادگیری و بهبود پیاپی هستید، خلاق و ایده پرداز هستید، فعال و تلاشگر هستید، خوش اخلاق و دارای روحیه کار تیمی و گروهی هستید، مسئولیت پذیر و دارای قابلیت انجام چند کار و به عهده گرفتن چند وظیفه هستید، حافظه خوب، ذهنی جستجوگر و محقق دارید، امانتدار و رازدار و قابل اعتماد هستید، توانایی کافی در مدیریت زمان و حل مساله دارید و اعتقاد قلبی به آینده روشن آموزش آنلاین دارید،

میتوانید رزومه خود را برای ما ارسال کنید و در کنار آن یک فیلم حدودا یک دقیقه ای از صحبتهای خود که در آن درمورد خودتان و تواناییهای مرتبط با شغل مورد نظرتان و علاقه و برنامه هایتان و هرچیزی که فکر میکنید ما را متقاعد میکند که شما را به مصاحبه دعوت کنیم، تهیه کنید و در تلگرام ما (e@Onlineamoozan) ارسال کنید.

بعضی ساعتهای کار درروز، شناور است و تا حدودی امکان دورکاری و نیز وجود دارد.

نحوه قرارداد: سه ماه به صورت آزمایشی، سپس قرارداد سالانه با بیمه و حقوق ثابت و پورسانت و در صورت عملکرد مثبت پرداخت پاداش.

 

عناوین شغلی مورد نیاز :

1) بازاریاب و کارشناس گروه آموزشی ضمن خدمت شامل زیرگروههای آن از جمله آموزش تخصصی و ضمن خدمت ادارات و سازمانها و شرکتها  و جهت بازاریابی سازمانی و گروهی خدمات سایت در هریک از شهرهای ساری، تهران، اصفهان، مشهد، شیراز و تبریز.

2) کارشناس گروه آموزشی روانشناسی شامل زیرگروههای آن از جمله روانشناسی عمومی و تخصصی و مشاوره و علوم تربیتی، علوم اجتماعی و علوم مرتبط (مسئول موقت گروه علوم پزشکی) در شهر ساری

 

برخی از فعالیتهای اصلی:  مراجعه حضوری یا مذاکره تلفنی و جذب مدرسان و آموزشگاهها و سازمانها به منظور ارائه آموزش آنلاین و برگزاری آزمون آنلاین در سایت - نظارت بر دوره های مربوطه در سایت - بازاریابی و فعالیت در جذب متقاضی (مردم، دانشجویان، سازمانها و ...) به منظور استفاده از دوره های مربوطه در سایت - جمع آوری و تولید محتوا در زمینه های مربوطه برای سایت - گسترش فعالیت سایت در کل استانهای کشور- مدیریت و هماهنگی و طراحی برنامه های آموزشی با آموزشگاهها و مدرسان فعال در سایت نظارت و ارزیابی و اظهار نظر در مورد دوره های برگزار شده توسط دیگران در سایت  - پاسخگویی تلفنی به تماسهای مردم.

توانایی های الزامی: آشنایی کافی با ICDL و کامپیوتر و اینترنت و شبکه های اجتماعی حداقل لیسانس مرتبط داشتن آشنایی کافی با زیرگروههای آموزشی مرتبط با موضوع   توانایی برقراری ارتباط موثر و مذاکره و متقاعد سازی و بازاریابی (داشتن توان ذاتی و علمی و تجربی) - توانایی نگارش و جمع آوری و تولید محتوا دارای انعطاف زمانی (امکان انجام قسمتی از کار در ساعات غیر اداری) - اعتماد به نفس بالا

توانایی های اولیت دار: تجربه کاری مرتبط و موثر- داشتن ارتباط و آشنایی با مدرسان و آموزشگاهها و ارگان های آموزشی برتر کشور در زمینه های مربوطه - داشتن ارتباط با ادارات و سازمانها و انجمنها و ... جهت کمک به بازاریابی و تبلیغ و جذب متقاضی دوره های سایت آشنایی با بحث تبلیغات - توانایی سخنرانی و صحبت در گردهمایی ها - آشنایی با زبان انگلیسی داشتن مدرک فوق لیسانس یا دکتری

 

از متقاضیان کار پاره وقت و دورکاری
 نیز برای تمامی گروههای آموزشی و بازاریابی خدمات سایت دعوت به عمل می آید.