خانه / مقالات آنلاین آموزان / نمایشگاه بین المللی...

 نمایشگاه بین المللی الکامپ

نمایشگاه بین المللی الکامپ

نمایشگاه الکامپ یک از بزرگترین رویداد هایی می باشد که در زمینه خدمات و محصولات الکترونیکی برگزار می شود ، و میتوان گفت تحولی بزرگ در اقتصاد دنیای آنلاین به حساب می آید.

نمایشگاه الکامپ در عرصه طراحی، ساخت و تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیکی، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران و بزرگترین رویداد فناوری کشور است. الکامپ همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست‌اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

نمایشگاه الکامپ، آوردگاهی است که سالانه ذینفعان توسعه و تحول اقتصاد دیجیتال با بررسی فرصت‌های بازار به جایگاه‌سازی محصولات و خدمات خود پرداخته و عملکرد سالانه خود را در معرض دید و داوری مشتریان و استفاده‌کنندگان قرار می‌دهند تا با تحریک تقاضای بازار به تعمیق و گسترش اقتصاد کشور یاری رسانند. دستیابی به اقتصاد دانش‌بنیان و عمق‌بخشی به اقتصاد زیست‌بوم فناوری کشور، جز با مشارکت فعال تمامی ذینفعان اقتصاد و تحول دیجیتال در حوزه‌های مختلف الکترونیک، کامپیوتر (سخت‌افزار و نرم‌افزار) و حضور مقتدرانه بازیگران بخش‌های مختلف اقتصادی، صنعتی و خدماتی کشور محقق شدنی نیست.

نمایشگاه الکامپ یک از بزرگترین رویداد هایی می باشد که در زمینه خدمات و محصولات الکترونیکی برگزار می شود ، و میتوان گفت تحولی بزرگ در اقتصاد دنیای آنلاین به حساب می آید.

نمایشگاه الکامپ و موضوع برگزاری آن

نمایشگاه الکامپ یکی از نمایشگاه های بین المللی می باشد که در زمینه الکترونیک و همچنین صنایع الکترونیکی ، کامپیوتر و خدمات و محصولات دیجیتال و همه تولیدات در عرصه طراحی و ساخت صنایع الکترونیکی می باشد این نمایشگاه یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای فناوری در کشور ما به حساب می‌آید به بیانی برای فعالین در عرصه الکترونیک و کامپیوتر و محصولات دیجیتال ، حضور در این نمایشگاه یک رخداد مهم به حساب می آید، و هر ساله فعالین و استارتاپ ها در این حوزه در این نمایشگاه بین المللی حضور پیدا می کنند ، و با خدمات و محصولات جدید و تکنولوژی های روز آشنا می شوند همان طور که گفتیم این نمایشگاه بین المللی می باشد به همین دلیل راهی را برای آشنا شدن با تکنولوژی های روز و محصولات و خدمات الکترونیکی کشور های دیگر را هم فراهم می کند.

تاثیر نمایشگاه الکامپ در کسب و کارها

غرفه سازی و شرکت در نمایشگاه الکامپ فرصتی است تا شرکت هایی که در در عرصه طراحی، ساخت و تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیکی، کامپیوتر و دیجیتال فعالیت داشته اند هر سال میزان پیشرفت و عملکرد سالیانه خودشان را در معرض دید مشتریان و مصرف کنندگان قرار دهند و در بازار برای خودشان دریچه فرصتی جدید باز کنند ، در واقع شرکت در نمایشگاه الکامپ نوعی فرصت برای تحول اقتصادی تلقی می شود، بسیاری از شرکت هایی که استارتاپ هم نیستند با پیشرفت هایی که در عملکردشان می دهند ، سرمایه گذارانی را جذب شرکت های خود می کنند

دلایل اهمیت نمایشگاه بین المللی الکامپ

فرصتی برای جذب سرمایه گذار

پیدا شدن فرصت های همکاری بین شرکت کننده ها

جذب نیروهای متخصص و همکاری در زمینه های مورد نیاز

آشنایی با خدمات و محصولات روز بازار و دنیا

حضور در عرصه رقابتی گسترده و برندینگ

آشنایی با محصولات و خدمات رقبا

آشنایی شرکت کنندگان با خدمات و محصولات جدید الکترونیکی

استخدام در شرکت های مورد علاقه و معتبر

آنلاین آموزان در الکامپ

در بیست و پنجمین دوره ی نمایشگاه بین المللی الکامپ افتخار همراهی با شما عزیزان فراهم شده و می توانید با بازدید از غرفه ی آنلاین آموزان تمامی نکات را از کارشناسان ما دریافت نمایید.

قابل ذکر است که بازدید کنندگان گرامی کد تخفیف شرکت در دوره های آنلاین را دریافت خواهند کرد.

 

تاریخ و مکان برگزاری نمایشگاه الکامپ

بیست و پنجمین نمایشگاه الکترونیک کامپیوتر و تجارت الکترونیک و یا به صورت خلاصه نمایشگاه الکامپ در تاریخ بیست و هفتم تا سی‌ام تیرماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، این نمایشگاه در بزرگراه چمران واقع شده است و شما از طریق گوگل مپ و یا اپلیکیشن های مسیریابی می توانید این نمایشگاه را بر روی نقشه پیدا کنید ساعات بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر ادامه خواهد داشت همچنین سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار کننده این نمایشگاه می باشد ستاد برگزاری این نمایشگاه نیز در تهران واقع شده است که از طریق وب سایت رسمی نمایشگاه الکامپ می توانید برگزار کننده این نمایشگاه را جستجو و در صورت نیاز با برگزار کننده و مجری نمایشگاه ارتباطات لازم را برقرار کنید.

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با انتخاب شعار راهبردی #آینده_بهتر امیدوار است تا با برگزاری هرچه باشکوه‌تر بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ در تاریخ 27 تا 30 تیر ماه 1398 و حضور موثر تمامی فعالان این حوزه موجبات پیشرفت صنعت و سربلندی کشور فراهم آید.

 نمایشگاه بین المللی الکامپ  نمایشگاه بین المللی الکامپ  نمایشگاه بین المللی الکامپ  نمایشگاه بین المللی الکامپ  نمایشگاه بین المللی الکامپ
تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.شما اولین نفر باشید.

ارسال دیدگاه