2 جلسه کارگاه رایگان ویژه والدین

assignmentروانشناسی تربیتی کودک و نوجوان - والدین access_time2 ساعت و 30 دقیقه remove_red_eye11 ثبت نام

در حال حاضر این دوره برنامه کلاسی ندارد.

«جهت رزرو دوره به پشتیبانی پیام بدهید»
ثبت نام در دوره بدون تخفیف
فعال تا پایان برگزاری دوره
ظرفیت باقیمانده : 19 نفر

توضیحات تکمیلی دوره

سلام دوست همراه

اگر پدر یا مادر هستی یا به هر علت دغدغه ارتباط با کودک یا نوجوان را داری،این دوره آنلاین که به همراه پرسش و پاسخ اجرا خواهد شد،مطمئنا میتونه یک شروع خوب برای رشد مهارتهای شخص شما در ارتباط با فرزندتان باشد.

ممکن است مربی یا معلم یا مدیر یا معاون یک مدرسه باشید و خلاصه اینکه ارتباط گیری با بچه ها برای شما مسئله و مطرح باشد.باز هم پیشنهاد من،همراهی با بنده در این کارگاه آنلاین است.

در این دوره در نظر دارم شما را با دورنما و شمایی کلی از فرزندپروی آشنا کنم.

در تجربه ام چه به عنوان مادر،چه به عنوان مربی و مدرس،این بوده که بیشتر از یادگیری تکنیکهای بی شمار در موقعیت های مختلف فرزندپروری،دانستن یک تئوری کلی، که در موقعیت های مختلف کارگشا و قابل استفاده باشد،مثمر ثمر خواهد بود.

در این کارگاه من سعی دارم شما را با کلیت پازل فرزندپروری آشنا کنم؛روشی که می تواند همراه شما باشد حتی تا زمانی که فرزندانتان ازدواج می کنند و تشکیل خانواده میدهند.

نگاه من دراین دوره بیشتر از اینکه به یک کودک یا نوجوان باشد،به یک انسان است که همچون یک گیاه نیاز به تیمار و همراهی و مراقبت هوشمندانه دارد تا رشد کند و بالنده شود،در تمام مراحل زندگی

مطمئنم این آموزشها می تواند نقطه عطفی در روند فرزندپروری شما باشد؛البته به شرط همراهی خودتان و بکارگیری آموزشها در فرزندپروریتان

تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.شما اولین نفر باشید.

ارسال دیدگاه

لینک کوتاه دوره

درباره مدرس
انسیه  ملکی
انسیه ملکی

انسیه ملکی کوچ حرفه ای،مربی ارتباط با کودک و نوجوان،مدرس مهارتهای ارتباطی و فن بیان

نماد اعتماد الکترونیکی