خانه / مقالات آنلاین آموزان / آموزش ایجاد کلاس آنل...

آموزش ایجاد کلاس آنلاین، وبینار(فیلم 10روز رایگان)

آموزش ایجاد کلاس آنلاین، وبینار(فیلم 10روز رایگان)

ایجاد کلاس آنلاین و وبینار(سمینار آنلاین همراه فیلم آموزشی و تصاویر)

اولین اقدام برای برگزاری دوره های آنلاین، ایجاد حساب کاربری می باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه  ایجاد حساب کاربری و ورود به وبینار یا  کلاس آنلاین در سایت آنلاین آموزان آشنا کنیم.

کلاس انلاین رایگان

 فیلم آموزشی ایجاد کلاس آنلاین

در این بخش، ویدیویی کوتاه از مراحل ثبت نام به عنوان مدرس و ایجاد کلاس آنلاین و نکات مربوط به این فرآیند را به صورت کامل به شما آموزش می دهیم.

 

  با ثبت نام در سایت و ایجاد حساب کاربری بصورت رایگان، مراحل ایجاد کلاس آنلاین را بصورت گام به گام با ویدیوی آموزشی انجام دهید. 

 برای ثبت نام بعنوان مدرس ایجاد وبینار 10 روز رایگان کلیک کنید

 

مراحل ایجاد کلاس آنلاین بصورت تصویری

 برای شروع ابتدا باید از طریق لینک زیر در سایت آنلاین آموزان ثبت نام کنید.

 برای ثبت نام در سایت ایجاد وبینار 10 روز رایگان کلیک کنید

 

 پس از ورود به حساب کاربری، می توانید با کلیک بر روی گزینه "ایجاد دوره جدید" در بالای صفحه اقدام به تعریف دوره آنلاین نمایید.

همچنین از منوی سمت راست، در بخش دوره های آنلاین نیز می توانید به گزینه "ایجاد دوره" دسترسی پیدا کنید.

 

 پس از ورود به بخش ایجاد کلاس آنلاین، اطلاعات مورد نیاز مربوط به دوره از جمله، عنوان، موضومع و عکس مرتبط با دوره و قیمت  را بطور جامع و صحیح وارد نمایید..

 

 در این مرحله مانند مرحله قبل عمل کرده و سپس از پایین صفحه گزینه "مرحله بعدی" را بزنید.

 

 بعد از پر کردن اطلاعات دوره، لازم است از لیست تعرفه های موجود، تعرفه مناسب با دوره خود را انتخاب کرده و روی گزینه "انتخاب بسته" کلیک نمایید. اطلاعات تکمیلی و هزینه سرویس کلاس آنلاین را میتوانید از صفحه تعرفه ها مشاهده کنید.

پس از انتخاب پلن مناسب، در پایین صفحه  روی  گزینه " ذخیره اطلاعات" کلیک کنید.

 

 پس از ثبت کلاس آنلاین، با یکی از شماره تماس هایی که به شما ارائه می دهد، تماس گرفته و نسبت به فعالسازی و انتشار کلاس آنلاین خود در سایت آنلاین آموزان، اقدام نمایید. قبل از فعالسازی لازم است از طریق گزینه "درج برنامه کلاسی" برنامه زمانی مربوط به دوره آنلاین خود را بطور دقیق ثبت نمایید.

 

 (شرح در تصویر)

 

 (شرح در تصویر)

 

 در نهایت با طی مراحل فوق، کلاس آنلاین ایجاد شده توسط شما، در لیست دوره های آنلاین شما قرار می گیرد که از طریق منوی سمت راست قابل دسترسی است.

 

پس از تعریف دوره آنلاین، در صورت نیاز به ویرایش یا مشاهده لیست فراگیران و همچنین تعریف کد تخفیف و آپلود جزوات مربوط به کلاس جهت دانلود فراگیران، می توانید از منوی روبروی هر دوره استفاده نمایید.

 

جهت آموزش نحوه ورود به کلاس آنلاین و وبینار کلیک کنید

تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.شما اولین نفر باشید.

ارسال دیدگاه