خانه / مقالات آنلاین آموزان / بهترین کلاس های آنلا...

بهترین کلاس های آنلاین رایگان کنکور

اخبار تکنولوژی و فناوری - پنجشنبه 1 خرداد 1399

توسعه و فراگیر شدن تکنولوژی به حدی است که در تمام دوره های زندگی تأثیر زیادی دارد. در سالهای گذشته با رشد زیاد و چشمگیر فناوری، افراد زیادی از خدمات کلاس های غیر حضوری یا مجازی بهره می‌برند.

در این مقاله قصد داریم به بررسی موضوع بهترین کلاس های آنلاین رایگان کنکور و مزیت های آن ها بپردازیم.

بهترین کلاس های آنلاین رایگان کنکور

توسعه و فراگیر شدن تکنولوژی به حدی است که در تمام دوره های زندگی تأثیر زیادی دارد.
در سالهای گذشته با رشد زیاد و چشمگیر فناوری، افراد زیادی از خدمات کلاس های غیر حضوری یا مجازی بهره می‌برند. این مهم غیر ممکن است مگر با استفاده از برنامه های موبایل، نرم افزارهای کاربردی و سایت هایی که خدمات را ارائه میدهند.

اگر در رابطه با بهترین کلاس های آنلاین رایگان کنکور سؤالی دارید، پس از مطالعه کردن این مقاله می توانید پاسخ آن را به دست آورید. 
آیا می دانید کلاس های آنلاین رایگان چه ویژگی هایی دارند؟ 
آیا کلاسهای غیر حضوری باعث صرفه جویی در هزینه می‌ شوند؟ 
آیا در رابطه با کلاس های آنلاین رایگان اطلاعاتی دارید؟ 
آیا با انواع کلاسهای غیر حضوری رایگان و روش برگزاری آنها آشنا هستید؟ 
برای شرکت در کلاسهای مجازی رایگان به چه ابزارهایی نیاز می باشد؟ 
استفاده از کلاسهای مجازی رایگان چه مزیت هایی دارد؟ 
آیا می دانید منظور از وبینار چیست؟ 
آیا کلاس های آنلاین رایگان باعث افزایش مسئولیت دانش‌پژوهان می شوند؟ 
آیا کلاس های آنلاین رایگان باعث پیشرفت در یادگیری می ‌شوند؟ 
در کلاس های آنلاین رایگان از چه برنامه هایی استفاده می شود؟ 
در کلاس های آنلاین رایگان چه مواردی رعایت می شود؟ 
آیا می دانید کلاس های حضوری و غیرحضوری چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟ 
کلاس آنلاین رایگان باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟ 
مدرسان و مؤسسات آموزشی چگونه می توانند با کلاس های مجازی کار کنند؟ 
دانش پژوهان چگونه می توانند در کلاس های آنلاین رایگان عضویت پیدا کنند؟ 
چگونه می توان با گوشی هوشمند به کلاس های مجازی ورود پیدا کرد؟

 

آیا می دانید کلاس های آنلاین رایگان چه ویژگی هایی دارند؟

ویژگی های کلاس های آنلاین بیشمار می باشند، از جمله آنها به صورت زیر شرح داده شده است:

آیا می دانید کلاس های آنلاین رایگان چه ویژگی هایی دارند؟

کلاسهای غیر حضوری و فراهم کردن زمانی برای آموزش در تمام دنیا:

مهمترین ویژگی کلاس های غیرحضوری دسترسی آسان تمامی کاربران به آن می باشد، درخواست کنندگان آموزش در تمام کشور، می‌توانند به طور مطلوب امکان دسترسی به کلاس های آنلاین را داشته باشند. تا پیش از این فقط در شهرهای بزرگ می توانستند به کلاس های آموزش عالی با کیفیت یا کلاس های کنکوری دسترسی داشته باشند

ولی با کمک فناوری اینترنت هر کسی در هر جایی از کشور که زندگی می کند، می تواند از بهترین و مهمترین کلاسهای آموزشی استفاده کند.

با این وجود دانشجویانی که در قشم یا ارس زندگی می کنند، می توانند به آسانی و با کیفیت زیادی به امکانات کلاس های آنلاین درسی داشته باشند.

دانلود کردن ویدیوهای کلاس های مجازی و تماشا کردن آنها در چندین بار:

از برترین ویژگی های کلاس های غیر حضوری امکان استفاده از ویدیوهای ضبط شده است که به صورت آفلاین می باشند، این ویژگی اساسی به هیچ عنوان در کلاس‌های حضوری وجود ندارد و دانش پژوهان را یاری می کند که در صورتی که به هر علتی یکی از جلسات کلاس ها را شرکت نکنند، بتوانند آن جلسه یا جلسه ها را به صورت آفلاین جبران کند و از کلاس ها عقب نمانند

علاوه بر این، امکانی را به وجود می آورد که دانش پژوه هنگامی که با درس دشواری مواجه شده است، ویدیو را چندین بار تماشا کند.

ویدیوهای ضبط شده در داشبورد کاربری وجود دارند و کاربر می‌تواند به آسانی آن ها را تماشا کند، در صورتی که کلاس های آنلاین را با کلاس کنکور حضوری قیاس کنیم، می فهمیم که این ویژگی بسیار اهمیت دارد. چرا که در حالت حضوری آموزش، هنگامی که جلسه‌ای از کلاسها را عقب بمانید، جبران آن بسیار سخت است.

دانلود کردن ویدیوهای کلاس های مجازی و تماشا کردن آنها در چندین بار:

هدر نرفتن زمان:

یکی از تفاوت های کلاس های حضوری با غیر حضوری در رفت و آمد آن می باشد، با کلاس های آنلاین افراد مسیر مشخصی را رفت و آمد نمی کنند و این مزیت زمانی احساس می‌شود که ترافیک شهرهای بزرگ مورد توجه قرار گرفته باشد،

به همین دلیل دانشجو و استاد هر دو مدت زمان زیادی را هدر نمی دهند، از آن جایی که کلاس های حضوری در اوج شلوغی شهر برگزار می‌شوند، دانش پژوهان باید مدت زمان زیادی را صرف کنند.

یکی از شباهت های کلاس های حضوری و آنلاین در این می باشد که یادگیری در زمان کمتر انجام می شود، زیرا در هر دو کلاس تدریس کننده مطالب را از قبل مطالعه کرده است

و در هنگامی که زمان کم است، به صورت مفید مطالب را آموزش می دهد، کلاس های آنلاین اعتماد به نفس دانش‌پژوه را بالا می برند و او را به تمرکز کردن روی دروس تحریک می‌کنند، البته همه این رویدادها در کلاس آنلاین به وجود می آید، بنا براین با حذف رفت و آمد و ترافیک، دانش پژوه به صورت دو برابر در زمان خود صرفه جویی می کند‌.

توجه داشته باشید که ما دارای بهترین کلاسهای آنلاین برای کنکور شما هستیم و توانستیم کلاسهای آنلاین مربوط به کنکور شما را به نحو احسن برگزار نماییم.

آیا کلاسهای غیر حضوری باعث صرفه جویی در هزینه می‌شوند؟

در همه کسب و کارها به خصوص مؤسسات آموزشی بیشترین هزینه های متغیر کانون، مربوط به اجاره مکان فیزیکی و پرداخت مبالغی به تیم های اجرایی برای برگزاری کلاس ها می باشد،

این هزینه ها تقریباً ۳۰ تا ۴۰ درصد برای اجاره مکان فیزیکی و تقریباً ۱۰ تا ۱۵ درصد برای تیم راه اندازی کلاس ها هدر می روند. در حالی که این هزینه ها در کلاسهای غیر حضوری وجود ندارند و به میزان خیلی زیادی هزینه تمام شده ی کلاس ها کاهش می یابد،

در نهایت شهریه کلاس ها کم می شود، این امر دلیل دیگری بر منصفانه بودن کلاس های آنلاین است، ما به راحتی می توانیم با سنجیدن کلاس های حضوری و کلاسهای غیر حضوری به صرفه جویی در هزینه ها پی ببریم‌. 

یکی از دلایلی که موجب بی نظم شدن کلاس‌های حضوری و اتلاف وقت میشود، پاک کردن تخته وایت برد میباشد، در کلاس های غیرحضوری این امر حذف شده است و باعث به دست آوردن مدت زمان مفید در کلاس می شود.

در کلاسهای غیر حضوری مدرس مطالب را به راحتی و با استفاده از چندین رنگ و از ظریق اپلیکیشن، آموزش می دهد که این کار علاوه بر اینکه یادگیری مطالب را بهتر می کند، بلکه در مدت زمان کوتاهی آموزش داده می شود و به این صورت مطالب بیشتری تدریس می‌شود. 

کلاس های آنلاین این امکان را فراهم کرده‌اند که مدرس بتواند به صورت مداوم با دانش پژوهان ارتباط برقرار کند، برای هر کلاس آنلاین یک کانال و یک گروه مخصوص تلگرامی به وجود می‌آید

آیا کلاسهای غیر حضوری باعث صرفه جویی در هزینه می‌شوند؟

این کانالها راه های مؤثری برای برقراری ارتباط بین طرفین می‌باشند و فایده زیادی برای محیط های مجازی در مقایسه با آموزش حضوری دارند، در کانال های مجازی تمامی نکات مهم درس و دست نوشته های استاد یا ویس ها قرار می گیرند، همچنین برطرف کردن مشکلات و گفتگوهای بین دانش پژوهان امکان پذیر است.

برخی از سایت‌های مجازی رشته های گوناگونی را مانند: مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق، مهندسی عمران، صنایع، مهندسی مکانیک و غیره را به طور کامل در کلاسهای غیر حضوری تدریس می کنند، در عرصه های عمومی، هر یک سایت ها، دوره های گوناگونی را برگزار می کنند

 مثلا دوره های آموزش زبان انگلیسی، برنامه نویسی و غیره را پوشش می‌دهند، آموزش المپیاد دانش آموزی یکی دیگر از کلاسهای غیر حضوری سایت ها می باشد.

توجه داشته باشید که برای بهره گیری از بهترین کلاسهای آنلاین برای کنکور همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید.

آیا در رابطه با کلاس های آنلاین رایگان اطلاعاتی دارید؟

کلاس غیر حضوری یک نوع فضای آموزشی است که در آن انحصار زمان و مکان برای کاربران وجود ندارد و مدرس و دانش پژوه می توانند با استفاده از اینترنت با یکدیگر تعامل داشته باشند، به طوری که شرکت کننده می تواند به آسانی سؤالاتی که توسط مدرس ارائه می شود را جواب بدهد.

نکته مهمی که موجب تأثیر مثبت بسیار بالای کلاسهای غیر حضوری می شود، این است که امکاناتی را به وجود آورده است تا کاربران در تمام کشور بتوانند در آن حضور مؤثر داشته باشند.

آیا با انواع کلاسهای غیر حضوری رایگان و روش برگزاری آنها آشنا هستید؟

کلاسهای غیر حضوری به طور کلی به دو گروه تقسیم بندی می شوند، اولی کلاس های مجازی که بدون استاد و ویدئو محور هستند و دیگری کلاس هایی که با حضور استاد تشکیل می شوند.

در کلاس های مجازی توسط مدرس هیچ گونه مدیریتی روی کاربران صورت نمی گیرد و کاربران بدون مدیریت مدرس، یادگیری مطالب را شروع می‌کنند، کلاس‌های آنلاین بیشتر به این صورت برگزاری می شوند و امکان دارد، مدرس تنها به بررسی شرکت کنندگان بپردازد.

در کلاس های مجازی ،دانش‌پژوهان با آموزشی آماده شده و بدون مدیریت مدرس، یادگیری مطالب را شروع می‌کنند، در این کلاس‌ها یک ویدیوی آموزشی به کاربران داده می شود تا آنها آن را مشاهده کنند، در نتیجه امکان دارد، یک تست مجازی از آنها گرفته شود.

کلاس های مجازی با حضور فرد تدریس کننده، در اکثر مؤلفه ها به کلاس های حضوری شبیه هستند. در این نوع کلاس ها یک تدریس کننده وجود دارد که طبق زمان معلومی کلاس ها را تشکیل می دهد،

آیا با انواع کلاسهای غیر حضوری رایگان و روش برگزاری آنها آشنا هستید؟

سپس دانشجویان با استفاده از ویدئو کنفرانس در کلاس های آنلاین شرکت می‌کنند، در این کلاس اسلایدهایی نمایش داده می‌شوند و کاربران می‌توانند سرفصل مطالب را مشاهده کنند و در صورتی که سؤالی از استاد داشته باشند، آن را بپرسند.

اگر مایلید تا به بهترین کلاسهای آنلاین برای کنکور دست پیدا کنید به صفحه اصلی سایت رفته و با متخصصان حاضر در مرکز ما تماس بگیرید. و بهترین کلاس ها را رزرو کنید.

برای شرکت در کلاسهای مجازی رایگان به چه ابزارهایی نیاز می باشد؟

برای شرکت در کلاسهای مجازی ویدیو محور، باید ابزارهایی را تهیه کنید، از جمله آنها به صورت زیر می باشد:
•    در این کلاس‌ها به کامپیوتر شخصی، لپ تاپ، تبلت و گوشی هوشمند نیاز می باشد. 
•    باید از اینترنتی که سرعت کافی و پهنای باند زیادی دارد، استفاده شود. 
•    هدست یا میکروفون برای گفتگوهای صوتی با مدرس وجود داشته باشد. 
•    از آخرین ورژن مرورگرهایی مانند گوگل کروم یا موزیلا فایرفاکس استفاده شود. 
•    مناسب ترین راه برای شرکت در کلاسهای مجازی، داشتن کامپیوتر یا لپ تاپ می باشد.

استفاده از کلاسهای مجازی رایگان چه مزیت هایی دارد؟

با استفاده از کلاس های مجازی در وقت تمامی کاربران صرفه‌جویی می‌شود و باعث عدم پرداخت هزینه های اضافی می شود. 
دانش پژوهان به کلاسهای مجازی به راحتی دسترسی پیدا می‌کنند و بدون انحصار مکان، زمان و استفاده از اینترنت در کلاس‌های خود شرکت می کنند. 
در کلاس های مجازی تمامی کاربران می توانند مطالب را ضبط کنند و آنها را چندین بار با استفاده از نرم افزارهای موجود مشاهده کنند.

افراد به آسانی از بهترین و ماهرترین مدرس های کشور بهره مند می شوند. 
نیاز به امکاناتی مانند میز و صندلی و ابزارهای آموزشی یا ابزارهای کلاس های حضوری نمی باشد. 
کاربران می‌توانند با کیفیت بالایی تصویر و صدای مدرس و مطالب آموزشی را مشاهده کنند. 

سایت های آموزشی به راحتی نمایش داده می‌شوند و امکان اشتراک گذاری آن ها وجود دارد، همچنین امکان اشتراک فایل های pdfو فیلم های آموزشی به صورت همزمان وجود دارد. 
در کلاس های مجازی خانواده‌ها مراحل تدریس استادها را نظارت می‌کنند.

دانش پژوهان در هر جای ایران که باشند، به آسانی می توانند از خدمات آموزشی استفاده کنند. 
آموزش های الکترونیکی باعث می شوند، کاربران را بیشتر علاقه مند کنند و در نهایت با برقراری ارتباط، بازدهی بیشتری روی تدریس ایجاد شود. 

افراد با استفاده از کلاسهای غیر حضوری توانایی انتخاب بیشتری دارند تا روی مطالب مورد نظر دقت زیادی کنند.

استفاده از کلاسهای مجازی رایگان چه مزیت هایی دارد؟

تمرکز روی اطلاعات و شرکت در کلاس های مجازی به افراد انعطاف‌پذیری بیشتری می‌دهد و می‌توانند برای حضور در کلاس ها و سایر کارهای خود برنامه‌ریزی کنند.

استفاده از کلاسهای مجازی این امکان را به وجود می‌آورد که فضای آموزش را آن طور که راحت تر هستند، انتخاب کنند، مثلاً افراد می‌توانند از اتاق مطالعه، اتاق خواب یا جاهایی که خلوت است، برای آموزش استفاده کنند.

در آموزشهای الکترونیکی و کلاس های آنلاین دانش پژوهان اعتماد به نفس بیشتری برای تعامل دارند و در موضوعات کلاسی می توانند ارتباط بیشتری با مدرس برقرار کنند. 

استفاده از کلاس های آنلاین در تمام طول روز و هر ساعتی از شبانه روز امکان پذیر است. 
در این کلاسها، شاهد استفاده راحت از کلاس ها و دوری از فاکتورهایی که باعث استرس و اضطراب برای حضور در کلاس ها می شوند، می باشیم. 

افراد با تمرکز روی اطلاعات و تعامل بیشتری با مدرس، بهتر مطالب را درک می کنند. 

استفاده از کلاسهای غیر حضوری برای کسانی که شاغل هستند، مزیت های بسیار زیادی دارد، چرا که می توانند فیلم های ضبط شده را به آسانی در زمان بیکاری خود مشاهده کنند. 

در کلاسهای مجازی سرعت مطالعه کردن مباحث در اختیار دانش پژوه است و می تواند خیلی راحت از مباحث جدید استفاده کند. 

در این شیوه، استفاده از امکانات چند رسانه ای وجود دارد که باعث می‌شوند مطالب در ذهن افراد با ماندگاری زیادی ثبت شوند.

در کلاسهای مجازی امکان امتحان گرفتن توسط مدرس وجود دارد، طوری که مدرس سؤالات چهار گزینه ای را ارائه می‌کند و برای جواب آنها وقت معینی را در نظر می گیرد.

استفاده از کلاسهای مجازی رابط گرافیکی مطلوبی دارد و در مقایسه با کلاس های حضوری فرد انرژی بیشتری دارد.

استفاده از کلاسهای مجازی رایگان چه مزیت هایی دارد؟

کلاس مجازی یا سایت آموزش آنلاین یک فضای آموزش و یادگیری می باشد که در آن به دانش پژوهان یادگیری از راه دور را ارائه می دهد و آنها می توانند فقط در یک سیستم مجازی با یکدیگر تعامل برقرار کنند، سخنرانی ها و فیلم ها را مشاهده کنند و با یکدیگر در مورد مطالب گفت و گو کنند،

یا در برخی از موارد گفتگوی گروهی انجام بدهند. این فضا اغلب از یک سیستم وب کنفرانس استفاده می کند که به تعدادی از افراد این امکان را می‌دهد که در زمان مشخصی به اینترنت وصل شوند، همچنین به افراد اجازه می دهد در هر جایی که هستند، در کلاسهای مجازی شرکت کنند. 

یکی از مزایای مهم این روش، آزمون مجازی الکترونیکی هنگام یادگیری مطالب است، در واقع می‌توان گفت: برترین برنامه کلاس مجازی در سایت مدیریت آموزشی و دیگر سایت ها، یک برنامه یادگیری الکترونیکی برای تشکیل کلاس غیر حضوری و اجرای آموزش مجازی است، سیستم ها یا نرم افزارهای آموزشی فارسی این نیاز را برطرف نموده اند. 

فیلمهای کنفرانسی و سیستم‌های وبینار نظیر اکثر سیستم های آموزش مجاز، یک برنامه برگزاری دوره های آموزش از راه دور و یادگیری غیر حضوری را انجام می دهند و در حال حاضر تدریس غیر حضوری کلاسهای مجازی و سامانه وبینار از تجهیزات مهم سیستم کنترل یادگیری الکترونیکی می باشد. 

همچنین ما با استفاده از بهترین ابزار ها به ارائه بهترین کلاس های آنلاین کنکور می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

آیا می دانید منظور از وبینار چیست؟

نام دیگر وبینار، web cast می باشد که صورتی دیگر از کلاسهای غیر حضوری است و در برخی مدارس از آن استفاده می شود، در یک وبینار اغلب معلم یا در برخی از شرایط چندین معلم را در مرورگر رایانه خود مشاهده می کنید، صدای مدرس امکان دارد، با استفاده از رایانه یا یک خط تلفن فرستاده شود،

در بین وبینارها تعامل انجام می‌شود، چراکه این امکان را به وجود می‌آورد تا دانش پژوهان با نوشتن سؤالاتی، با مدرس ارتباط برقرار کنند، وبینارها تکنولوژی پیچیده ای نیستند، بنابراین با استفاده از آنها می توان آموزشهای مدرس را مشاهده کرد و صدای آن را شنید، اما صدای پاسخ ها و سؤال‌های دانش پژوهان برای او فرستاده نمی شود.

برنامه آموزش الکترونیکی یا برگزاری کلاس ها به صورت online، راه اندازی ساده تر و مفیدتر یک کلاس مجازی یا آموزش راه دور را امکان پذیر می کند، استفاده از یک برنامه آموزش مجازی در حقیقت یکی از سرویسهای مهم یادگیری الکترونیکی و یادگیری online می باشد. 

افرادی که در کلاسهای مجازی شرکت می‌کنند، شامل دانش آموزان و دانشجویان و تعدادی تدریس کننده می باشند، با این وجود کلاسهای مجازی به دو گروه کلاسهای مجازی با مدیریت و کلاسهای مجازی بدون مدیریت تقسیم ‌بندی می‌شوند.

آیا می دانید منظور از وبینار چیست؟

کلاس های مجازی بدون مدیریت:

یک کلاس مجازی مدام به یک تدریس کننده فعال که بر دانش پژوهان و کارهای آنها نظارت داشته باشد، نیاز ندارد، در این وضعیت دانش پژوهان می‌توانند با سرعتی که دارند، مطالب را یاد بگیرند و مدرس فقط آنها را بررسی کند، بعضی اوقات هیچ مدرسی برای ارزیابی آنها وجود ندارد.

در این کلاس های مجازی که یک کلاس مجازی بدون مدیریت نامیده می‌شوند، دانش پژوهان با ابزارهای آموزشی آماده و بدون یاری مدرس، یادگیری ها را شروع می کنند که یک روند آموزش الکترونیکی ویژه می باشد و در بعضی شرایط امکان دارد، تست مجازی اتوماتیک نیز داشته باشند،

این کلاس در بین کلاس های مجازی استفاده زیادی دارد و فقط یک پاورپوینت به شرکت کنندگان ارائه و تحویل داده می شود که شرکت کنندگان آنها را مورد مطالعه قرار دهند، یا یک فیلم ویدیویی به آنها داده می‌شود تا آن را تماشا کنند. 

کلاس های مجازی با مدیریت:

نوع دوم کلاس های مجازی با مدیریت و نظارت مدرس برقرار می‌شوند و شبیه به کلاس‌های حضوری می باشند، در کلاس های مجازی یک مدرس فعال وجود دارد و درس را به صورت غیر حضوری و در زمان مشخصی برگزار می‌کند

و دانش‌آموزان با استفاده از یک نرم افزار ویدیو کنفرانس در کلاس ها شرکت می کنند، در این مدل دانش پژوهان و مدرسان می توانند در کلاس درس با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و حضور فعالی داشته باشند.

ارزشمندی برنامه کلاس آنلاین جدا از هزینه آن، به راه‌اندازی سریع و استفاده راحت از برنامه می باشد. 
در آموزش‌های غیرحضوری هزینه ثبت نام شرکت کننده لازم است و در بعضی از موارد، به مبلغی برای خرید کتاب ، هزینه برنامه ها و نرم افزارهای مجازی و تعداد اندکی موارد دیگر نیاز می باشد

 ولی ضروری نیستند، هزینه ای برای رفت و آمد و مهمتر از آن در صورتی که دانشگاه در منطقه دیگری باشد، برای تهیه مسکن پرداخت می شود، در کل گزینش کلاس های مجازی و آموزشهای الکترونیکی در مقایسه با آموزشهای واقعی با حضور فیزیکی افراد، باعث صرفه‌جویی در بیشتر هزینه‌ها می‌شود. 

توجه داشته باشید که ما دارای بهترین کلاسهای آنلاین برای کنکور شما هستیم و می توانیم کلاسهای آنلاین مربوط به کنکور را به نحو احسن برگزار نماییم.

آیا کلاس های آنلاین رایگان باعث افزایش مسئولیت دانش ‌پژوهان میشوند؟

در واقع کلاسهای مجازی موجب بالا بردن مسئولیت دانش‌پژوهان و نظم آنها می شوند، همه افراد می دانند که کلاس های مجازی و آموزش های الکترونیکی به طور خودجوش نظمی را ایجاد می‌کنند، تحصیل مجازی به روش‌هایی مانند: مدیریت، تنظیم زمان و نظم خودجوش احتیاج دارد

 زیرا دانش پژوهان باید بتوانند بدون اینکه کسی به عنوان مدیر از لحاظ فیزیکی آنها را مدیریت کند، فعالیت های خود را به طور منظم انجام بدهند.

در واقع شرکت کنندگان باید بدانند که مدت زمان روند کلاسهای مجازی هر چقدر که باشد، باید فعالیت ها را انجام بدهند‌‌.

هنگامی که کاربران می‌خواهند دوره آموزشی را انتخاب کنند، طبق میزان علاقه خود آن را گزینش می کنند. یک عاملی که ممکن است، روی گزینش دوره های آموزشی تأثیرگذار باشد، انتخاب جای برگزاری آن ها می باشد، زیرا امکان دارد محدودیت‌هایی را به وجود آورد

ولی آموزش های اینترنتی این مشکل را برطرف کرده‌اند و دیگر احتیاجی به موقعیت مکانی کلاس نمی باشد، این مسئله روی انتخاب شما برای دوره‌های مجازی و موضوعات آنها تأثیر نمی گذارد

 با کلاس های مجازی شما به راحتی می توانید موضوعاتی که به آن علاقه دارید و می توانید تمرکز خود را روی آن جمع کنید، انتخاب و برنامه‌های خود را در بین انواع گوناگون دوره‌های آموزشی مشخص کنید.

آیا کلاس های آنلاین رایگان باعث افزایش مسئولیت دانش ‌پژوهان میشوند؟

آیا کلاس های آنلاین رایگان باعث پیشرفت در یادگیری می‌شوند؟

مطالعه غیر حضوری به شما این امکان را میدهد تا بتوانید کارهای خود را به طور منظم انجام بدهید و آسانتر برنامه کاری خود و سرگرمی ها را در کنار مطالعه آنلاین انجام بدهید، از طرفی دیگر در بیشتر از یک کلاس مجازی شرکت کنید

علاوه بر اینکه حضور در کلاس مجازی باعث برقراری ارتباط بین هم کلاسی ها و مدرس می شود، بلکه موجب پیشرفت در یادگیری تمامی دوره ها خواهد شد، اگر طبق برنامه آموزشی کلاس ها را دنبال کنید، هنگامی که دوره‌های مجازی به اتمام رسیدند، بر اساس تجربه به دست آمده یادگیری بسیار مؤثری به وجود می آید.

جالب است، بدانید که پس از پایان دوره های کلاس های مجازی با کمک مهارت های جدیدی که به دست آورده اید، در شغل خود نیر شاهدات تاثیرات مثبت آن خواهید بود.

با مطالعه مجازی و شرکت در کلاسهای غیر حضوری محیطی را که قرار است، در آن یادگیری انجام شود، خودتان انتخاب میکنید و آن را طوری که بهترین شکل برای برطرف کردن نیازهای یادگیری شما باشد، مشخص می کنید. 

یک کلاس مجازی نوعی فضای طراحی شده برای آموزش است، کلاس غیر حضوری می تواند طوری ایجاد شود که به صورت پیوسته باشد، یا در طول دوره مشخص شده ای در دسترس باشد،

فرآیند کلاس آنلاین مستقیم است، طوری که اطلاعات آموزشی همانند فیلم ها، تصاویر، لینک های وب، مقالات، به صورت پیام ها و روشهای دیگری برای بررسی دانش پژوه مورد استفاده قرار می گیرند، فرمول خاصی برای یک کلاس غیر حضوری وجود ندارد با این وجود در یک کلاس غیر حضوری خوب، دانش پژوهان احساس خستگی و نارضایتی ندارند. 

کلاس غیر حضوری چیزی بیشتر از ارائه دادن مطالب و مباحث به صورت سخنرانی است، زیرا به برقراری ارتباط جهت یادگیری و بازخورد آن کمک شایانی می کند.

در کلاس های آنلاین رایگان از چه برنامه هایی استفاده می شود؟

لازم به ذکر است که در کلاسهای غیر حضوری ممکن است، دوره های ویژه ای نیاز به برنامه های افزودنی داشته باشند، به عنوان مثال برنامه ای برای پخش فیلم ها، پخش صدا و بازکردن فایل هایی ویژه. همچنین اغلب دوره‌ها به برنامه پردازش متن احتیاج دارند،

در برخی از شرایط ممکن است که شرکت کنندگان نسخه های فلش یا جاوای خود را بروز کنند، در این صورت باید در این عرصه ابزارهای فنی را در دسترس داشته باشند.

ابزارهای دیگری نیز با توجه به برنامه آموزش آنلاینی که استفاده می شود، با اغلب المان های کلاس مجازی، کتاب‌ها، چندرسانه‌ای، ایمیل و غیره با استفاده از گوشی‌های همراه ارتباط دارند.

با این که برای کامل کردن بعضی از دوره های کلاس مجازی می‌توان گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها را به کار گرفت، ولی امکان دارد، در تمام عرصه‌ها عملکرد درستی نداشته باشند، بنابراین مطمئن ترین راه استفاده از کامپیوتر شخصی یا mac( مکینتاش) می باشد.

برای کلاسهای غیر حضوری، مرورگر گرافیکی باید در دسترس باشد، در برخی از شرایط امکان دارد، بعضی از شرکت کنندگان نرم افزارهای مرورگر خود را به روز کنند که در این عرصه راهنمایی های فنی باید در دسترس باشند،

همچنین با توجه به نرم افزاری که برای کلاسهای مجازی در نظر گرفته شده است، امکان دارد، به یک حساب ایمیل نیاز باشد، یا حساب کاربری شخصی به کار گرفته شود.

در کلاس های آنلاین رایگان از چه برنامه هایی استفاده می شود؟

در کلاس های آنلاین رایگان چه مواردی رعایت می شود؟

در حال حاضر بیشتر مدرسان رشته های گوناگون برای آموزش مباحث از کلاس های مجازی استفاده می‌کنند، کوتاه سازی مطالب در یادگیری آن بسیار حائز اهمیت است، به همین دلیل مواردی که در آموزش های آنلاین ارائه می‌شوند، کوتاه است تا مطالب غیر مفید جانشینی برای مطالب الزامی نباشند.

برای افرادی که از شبکه‌های اجتماعی استفاده زیادی می‌کنند، آموزش های مجازی گزینه بسیار مناسبی است، آموزش‌های مجازی با در اختیار داشتن رسانه‌ها، می‌توانند به راحتی نیازهای شرکت‌کنندگان را رفع کنند،

به همین دلیل شما با استفاده از یک گوشی هوشمند به آسانی می توانید در هر ساعت از طول شبانه روز به یادگیری مطالب بپردازید.

همانطور که گفته شد، شما می توانید از طریق آموزش های آنلاین در هر زمان و مکان به آن دسترسی نامحدودی داشته باشید، دوره های مجازی ۶۰ درصد کمتر از آموزشهای حضوری وقت می گیرند،

در کلاس های آنلاین رایگان چه مواردی رعایت می شود؟

علاوه بر این بسیار تأثیرگذار می‌باشند. دوره های آنلاین هزینه ای نزدیک به 20 درصد هزینه کلاس های واقعی با حضور فیزیکی افراد دارند، به همین خاطر این دوره ها برای صرفه جویی در هزینه ها بسیار مناسب می باشند.

کلاس های آموزشی مجازی نیاز به علاقه بالا برای پیشرفت در دوره های آنلاین دارند، این نوع آموزشها برای کسانی که شغل دارند، بسیار مناسب و منحصر به فرد می باشند، چرا که کلاس ها ضبط می شوند، لذا افراد می‌توانند در هر مکان و زمانی که تمایل دارند

 آنها را دانلود و یاد بگیرند، هر دوره‌ای از کلاس های غیر حضوری پروسه ای دارد، بعضی از مباحث امکان دارد، پیش نیاز دیگری باشند، یا برای یادگیری مفید و کاربردی لازم باشد در طول دوره تست و سنجش هایی انجام می شود.

برخی از پلتفرم های یادگیری قادر هستند، پیش از عضویت در دوره آن ها، آموزش ها را برگزار کنند و در صورت لزوم ادامه آن انجام داده شود، همچنین پیش از عضویت، نمره آزمون با جزئیات را نمایش می دهد و با ارزیابی دوره فراگیر، کاربر را کمک می کند.

آیا میدانید کلاس های حضوری و غیرحضوری چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

در کلاس‌های حضوری دوره ها با هماهنگی قبلی برگزار می شوند، ولی در کلاس های آنلاین برگزاری کلاس ها بدون اینکه از قبل هماهنگی انجام شود، تشکیل می‌شوند.

دومین تفاوت بین دوره های حضوری و آنلاین این است که کلاس‌های حضوری نیاز به مکان معلوم و مشخصی دارند، ولی در کلاسهای غیر حضوری نیاز به مکان عمومی نمی باشد.

در کلاس‌های حضوری تدریس کنندگان نیاز به ابزارهای فیزیکی دارند، ولی در کلاسهای غیر حضوری به هیچ گونه ابزار فیزیکی نیاز نمی باشد.

دوره های حضوری دارای محدودیت زمان و مکان هستند، ولی در کلاسهای مجازی این گونه محدودیتی وجود ندارد.

آیا میدانید کلاس های حضوری و غیرحضوری چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

کلاس آنلاین رایگان باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

در کلاسهای غیر حضوری رایگان باید خصوصیات زیادی مانند موارد زیر وجود داشته باشند:
امکان برگزاری کلاس های مجازی و وبینار به صورت شبانه روزی
امکاناتی که در کلاس‌های حضوری وجود دارند، باید در کلاس آنلاین وجود داشته باشند تا شرکت کنندگان بهتر مطالب را متوجه شوند. 
سازگاری با گوشی‌های هوشمند بدون اینکه به فعال سازی برنامه خاصی نیاز داشته باشد. 
به پهنای باند اینترنت بسیار زیاد احتیاج نداشته باشد. 
نیاز به بروزرسانی نرم افزار افزودنی برای فعال سازی نداشته باشد. 
api را برای سایر سایت ها ارائه بدهد. 
امکان استفاده از لوگو و لینک های به خصوص وبسایت وجود داشته باشد. 
قابلیت ارسال خودکار اطلاعات ورود به کلاس برای دانش پژوهان
ویدیوهای بسیار زیادی را به طور همزمان اجرا کند. 
نیاز به ابزارهای سخت افزاری گران نداشته باشد. 
هنگام ورود شرکت کنندگان به کلاس ها برای افزایش امنیت، بایدیک صفحه به خصوصی وجود داشته باشد. 
با استفاده از رایانه ها، تبلت و گوشی های هوشمند افراد به راحتی به کلاس های مجازی دسترسی داشته باشند.

امکان تعامل به صورت تصویری، صوتی یا چت کردن بین شرکت کنندگان وجود داشته باشد. 
فایل ها و صفحه دسکتاپ رایانه قابل اشتراک گذاری باشند. 
در کلاس ها برای مرور دوره ها امکان ضبط آموزش ها وجود داشته باشد. 
امکان دانلود و نمایش فایلهای پاورپوینت، عکس ها، فلش ها و غیره وجود داشته باشد. 
لیست حضور و غیاب دانش‌پژوهان وجود داشته باشد.

کلاس آنلاین رایگان باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

مدرسان و مؤسسات آموزشی چگونه می توانند با کلاس های مجازی کار کنند؟

مدرسان یا مؤسسات می توانند از امکانات کلاسهای مجازی رایگان ما برای تشکیل کلاسها برای دانش پژوهان خود و با استفاده از سایت‌های ویژه‌ ی کلاس آنلاین، استفاده نمایند.

کلاس مجازی رایگان برای کسانی امکان پذیر است که در آن عضو شده باشند، در غیر این صورت ممکن است، برای آنها امکان دسترسی وجود نداشته باشد. مدرسان و آموزشگاه ها باید پس از ثبت نام به قسمت پنل کاربری مراجعه کنند و کلاس های مجازی برای آنها ثبت شده باشد،

همچنین از بخش مدیریت آن، لینک کلاس مجازی را اخذ کنند، در هر کلاس یک رمز عبور برای دانش‌پژوهان و یک رمز عبور برای تدریس کنندگان ایجاد شده است که باید آن را در اختیار داشته باشند. لازم به ذکر است که کلاس های مجازی رایگان برای کسانی می باشد که در کلاس های مجازی ثبت نام کرده باشند.

مدرسان و مؤسسات آموزشی چگونه می توانند با کلاس های مجازی کار کنند؟

دانش پژوهان چگونه میتوانند در کلاس های آنلاین رایگان عضویت پیدا کنند؟

قبل از ورود به کلاس های مجازی باید دستگاه رایانه را با هر سیستم عاملی به اینترنت متصل نمود، مناسب ترین سرعت اینترنت ۵۱۲ کیلوبایت و بیشتر از آن است، همچنین بهتر است که مجهز به یک میکروفون و اسپیکر برای منتقل شدن پیام های صوتی باشد.

در صورتی که رایانه شما به شبکه lan وصل است، باید درگاه های ۱۹۳۵ و ۸۰۱ باز باشند تا بتوانید به کلاس های مجازی ورود پیدا کنید، برای وارد شدن به کلاس های مجازی باید پیش از شروع کلاس ها، نیم ساعت قبل وارد سایت شوید تا از عملکرد صحیح سرور اطمینان حاصل کنید.

پس از انجام مراحل فوق باید به داخل سایت بروید و در قسمت عضویت ثبت نام کنید، سپس با جستجوی دوره مورد نظر در قسمت تدریس کنندگان اسامی تمامی مدرسین آن مطلب آموزشی را مشاهده کنید

و با بررسی مهارت و تجربه مدرسان، تدریس کننده دلخواه را مشخص کرده و بعد با کلیک روی دکمه ارسال درخواست، تقاضای خود را بنویسد، سپس در اولین فرصت تدریس کنندگان ما با کاربر ارتباط تلفنی برقرار می کنند.

توجه داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین کلاس ها آنلاین برای کنکور می توانید با ما تماس بگرید.

دانش پژوهان چگونه میتوانند در کلاس های آنلاین رایگان عضویت پیدا کنند؟

چگونه می توان با گوشی هوشمند به کلاس های مجازی ورود پیدا کرد؟

با استفاده از مرورگر خود می توانید وارد سایت شوید و با توجه به مراحل زیر در کلاس های مجازی عضویت پیدا کنید، توجه داشته باشید که باید برای وارد شدن به کلاس های مجازی با توجه به مرورگر خود، نوع سایت را انتخاب کنید.

البته برخی از کلاس های رایگان در ویندوزهای به خصوصی راه اندازی می شوند. بعد از آن میتوانید با استفاده از مرورگر در سایت مربوطه و بخش لاگین (قسمت ورود) به کلاس یا آزمون مجازی مورد نظر وارد شوید، دکمه ورود به کلاس را باید کلیک کنید،

سپس اگر برنامه های adob connect و فلش پلیر را روی دستگاه خود فعال سازی کرده‌اید، می‌توانید به طور مستقیم در کلاس ها شرکت کنید، بعد از ورود به صفحه لینک مربوطه را در نوار آدرس کپی و در برنامه ادوب کانت آن را انتقال بدهید، در این قسمت ایمیل و رمز ورود به سایت را باید بنویسید تا وارد کلاس مجازی شوید.

در پایان از تمامی کسانی که این مقاله را مطالعه نموده اند، متشکرم. 
 

برچسب ها

تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.شما اولین نفر باشید.

ارسال دیدگاه