خانه / مقالات آنلاین آموزان / درباره آنلاین آموزان

درباره آنلاین آموزان

- شنبه 10 شهریور 1397

آنلاین آموزان سایتیست که بستر آموزش آملاین را برای همه ارائه دهندگان کلاس و آزمون آنلاین فراهم می نماید و دانش آموزان و دانشجویان و همه اقشار جامه که در جستجوی آموزش هستند می توانند آموزشهای مورد نیاز خود را جستجو کنند و در کلاس یا آزمونهای آنلاین شرکت نمایند. ...

لطفاً مدرسان، آموزشگاهها، دانش پذیران، والدین و مدارس هرکدام بخش مربوط به خود در انتهای همین صفحه را نیز مطالعه نمایند.

 

کلیاتی درباره آموزش آنلاین

 

آنلاین آموزان،
بزرگترین آموزشگاه همراه شما

 

خلاصه:

    ارائه دهندگان خدمات آموزشی (معلمان، مدرسین، اساتید، مدارس، موسسات آموزشی، دانشگاهها، ادارات و سازمانها، آموزشگاه ها و ...) با هر تخصصی و از هرکجای دنیا بدون نیاز به صرف هزینه و زمان برای آماده سازی کلاس و تبلیغات و ...، می توانند در هر ساعتی و از هر مکانی، در آنلاین آموزان کلاسهای آنلاین (همزمان) تعریف کنند، به بازدید کنندگان نمایش دهند و به صورت اینترنتی دانش پذیر جذب نمایند و در همین سایت کلاس تشکیل دهند. در دهکده جهانی اینترنت، بدون محدودیت شوید و ظرفیت پذیرش و ثبت نام را به بی نهایت ارتقا دهید.
    جویندگان خدمات آموزشی (محصلین، دانشجویان، کنکوری ها، کارمندان و همه اقشار جامعه) از هرکجا، هر مکان و با هر سنی و هر شرایط کاری، هرگونه کلاس آموزشی خود را در سایت آنلاین آموزان جستجو کرده، ثبت نمام نمایند و در کلاسهای اینترنتی همزمان شرکت نمایند. بهترین مکان برای جستجوگران بهترین آموزشها فراهم شده است.

    در آنلاین آموزان هر آموزشگاهی می تواند در همه جای دنیا کلاس بگذارد، هر مدرسی می تواند در آنلاین آموزان در هر آموزشگاهی کار کند، هر مدرسی می تواند هرچه تخصص دارد در آنلاین آموزان ارائه دهد، هر دانش طلبی می تواند در آنلاین آموزان از کلاس هر مدرسی در سطح دنیا استفاده کند، هر آموزشگاهی می تواند در آنلاین آموزان از هر مدرسی دعوت به همکاری نماید، هر دانش آموزی می تواند با آنلاین آموزان از هرکجا در کلاسش شرکت کند، هر والدینی می تواند با آنلاین آموزان به هرکجا می خواهد سفر کند ولی کلاس های خود و فرزندانش را از دست ندهد .....

 

 

درباره آنلاین آموزان:

   آنلاین آموزان یک سایت اینترنت است که بستری ایجاد می نماید تا در آن تمامی ارائه دهندگان خدمات آموزشی از جمله معلمان، دبیران، اساتید، متخصصان، مدارس، آموزشگاههای علمی و آزاد، موسسات آموزشی، انتشارات کتب آموزشی، مشاوران تحصیلی، سازمانها و ادارات و شرکتها و هر شخص یا ارگانی، خدمات آموزشی خود از قبیل کلاس آنلاین، آزمون آنلاین، مشاوره آنلاین، کلاس زبان آنلاین، فروشگاه کتاب آنلاین، محتویات کمک آموزشی و ... را در اینترنت به صورت خصوصی یا عمومی ارائه نمایند. هیچ محدودیتی برای تعریف و معرفی کلاسها و آزمونها  و خدمات آموزشی وجود ندارد و تعریف کلاس و آزمون و معرفی خدمات و ایجاد پروفایل در این سایت رایگان می باشد.

   با توجه به مزایای فراوان آموزش مجازی برای جنبه های مختلف درگیر در بحث آموزش شامل والدین، دانش آموزان، دانشجویان، مدرسین، موسسات و مدارس، ترافیک و محیط زیست و کل جامعه که در انتها لیست شده است، و پیشرفت روز افزون تکنولوزی و گسترش نفوذ اینترنت در جامعه و افزایش خدمات اینترنتی، لازم است تا از این طریق درهای جدیدی به دنیای جدید آموزش و یادگیری گشوده شود.

    تقریبا تمامی آموزشها و آزمونهای حضوری را می توان در بستر اینترنت ارائه نمود و از مزایای آن بهره جست. به عنوان مثال: مدارس می توانند کلاسهای فوق برنامه و آزمونهای دوره ای خود و ... را در بستر این سایت تعریف و تشکیل نمایند تا در هزینه های خود صرفه جویی کنند ضمن اینکه دانش آموزان در منزل یا هرکجایی که هستند و دسترسی به اینترنت دارند، در کمال آرامش در کلاس فوق برنامه یا آزمون اینترنتی شرکت می نمایند.         

    آموزشگاههای علمی آزاد می توانند کلاسهای کنکور و کلاسهای آموزش ICDL، دوره های تخصصی، آزمونهای دوره ای و ... را در سایت آنلاین آموزان تعریف و از این طریق متقاضیان بیشتری جذب نمایند.

    شرکت ها و سازمانها به جای اینکه همکاران خود را از سراسر کشور یا استان برای شرکت در یک دوره آموزشی فراخوان نمایند و هزینه های گزاف متقبل شوند می توانند با تعریف کلاس در سایت آنلاین آموزان، بدون جابجا کردن همکاران خود آموزشهای لازم را در اسرع وقت و به بهترین نحو به پرسنل ارائه نمایند.

    موسسات هنری، قرانی و دینی و مراکز فرهنگی می توانند کلاسهایی در سایت آنلای آموزان تعریف و متقاضیان خود را برای استفاده از آنها تشویق نمایند.

   برای آموزشگاهها در شهرهای شلوغ و پرترافیک، شهرها و استانهای خیلی گرم که در تابستان تقریبا کلاسهای حضوری تعطیل هستند و برای آموزشگاه های قوی و مشهور که در سطح کشور شناخته شده هستند سایت آنلاین آموزان فرصتی طلایی درجهت پیشرفت و جذب دانش طلب بیشتر و درآمد بیشتر خواهد بود.

   آموزشگاه زبانی که در یک گوشه شهر ساختمانی با ظرفیت مشخص و محدود برای کلاسهای خود دارند در جذب مشتریانی که راه طولانی تا مکان آموزشگاه دارند موفق نخواهد بود، والدینی که دارای سطح ضعیف زبان هستند تمایل به شرکت در کلاسهای حضوری در کنار کودکان و نوجوانان ندارند. راه حل چیست؟ آنلاین آموزان با برگزاری کلاسهای زبان در بستر اینترنت هم محدوده جذب دانش آموز و هم ظرفیت پذیرش شما را بی نهایت می کند و هم برای افراد میانسال که علاقمند یادگیری زبان هستند راه حلیست تا در منزل و بدون شناخته شدن در کلاس شرکت کنند.

   کلاس اینترنتی در سایت آنلاین آموزان توسط برنامه اسکای روم که تولید متخصصان داخلیست برگزار میگردد. این برنامه بسیار قوی و پرامکانات از قبیل امکان به کارگیری چند وایت برد، امکان اارئه عکس، فیلم، پاورپوینت، فایلهای ورد، نمایش صفحه دسکتاپ و به اشتراک گذاری فایل، چت بین استاد و دانشجو، حضور و غیاب و ... می باشد و نه تنها کاستی ای از برنامه های مشابه خارجی ندارد بلکه دارای سرعت بیشتری بوده و بدون هیچ برنامه اضافه ای در هر مرورگری و در تمامی دستگاهها (کامپیوتر، تبلت و گوشی موبایل) قابلیت اجرا دارد. منوهای این برنامه فارسی بوده و برای استفاده کاربران فارسی زبان تهیه شده است. برنامه های خارجی دارای منوهای انگلیسی هستند که برای همه قابل فهم نیستند و ضمن اینکه با مشکل احتمال تحریم و نرسیدن آپدیتها و داشتن پلاگین مواجه هستند که این مشکلات در برنامه اسکای روم وجود ندارد.

    مدرس یا شرکت کنندگان می توانند در هنگام ثبت نام کلاس درخواست کنند که دقایق یا ساعاتی قبل از شروع کلاس به ایشان از طریق پیامک یا تلگرام اطلاع رسانی گردد. در سایت آنلاین آموزان امکان ارسال پیام از ثبت نام کنندگان کلاسها به مدرس و بالعکس وجود دارد و این پیام هم در صفحه پروفایل مدرس در سایت نمایش داده می شود و هم امکان ارسال پیامک و تلگرام نیز وجود دارد.

 

صحبتی با مدارس             

صحبتی با آموزشگاهها و موسسات آموزشی آزاد       

صحبتی با آموزشگاه های زبان و موسسات آموزش زبان های خارجی    

صحبتی با مدرسان (اساتید، دبیران، معلمان، متخصصان، هنرمندان، روانشناسان و ...)   

صحبتی با دانش پذیران (دانش آموزان، دانشجویان و هرکسی که در جستجوی یادگیریست)      

صحبتی با والدین            

صحبتی با شرکتها، سازمانها، ادارات و ارگانها          

صحبتی با دانشگاهها و موسسات آموزش عالی          

اهم مزایای آموزش آنلاین

نام شرکت: شرکت آرتین برخط سایا آموزان

آدرس اینترنتی: onlineamoozan.ir  و onlineamoozan.com

 

 

برچسب ها

تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.شما اولین نفر باشید.

ارسال دیدگاه