خانه / مقالات آنلاین آموزان / مدیران و مسولین مدار...

مدیران و مسولین مدارس بخوانند

اخبار سایت - پنجشنبه 1 شهریور 1397

مدارس از قبیل ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم، پیش دانشگاهی، فنی حرفه ای، کار و دانش، چه دولتی و چه خصوصی می توانند در سایت آنلاین آموزان ثبت نام کنند و بسیاری از خدمات آموزشی مدرسه و حتی خدمات جدید آموزشی خود را به دانش آموزان در بستر اینترنت ارائه دهند.

    مدارس از قبیل ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم، پیش دانشگاهی، فنی حرفه ای، کار و دانش، چه دولتی و چه خصوصی می توانند در سایت آنلاین آموزان ثبت نام کنند و بسیاری از خدمات آموزشی مدرسه و حتی خدمات جدید آموزشی خود را به دانش آموزان در بستر اینترنت ارائه دهند.

    فقط به عنوان مثال مدارس می توانند کلاسهای فوق برنامه که همیشه بعداز پایان کلاسهای عادی مدرسه برگزار می گردد و عموما دانش آموزان خسته و بدون انرژی هستند و به اجبار و با اکراه در آنها شرکت می کنند را برای خانواده هایی که تمایل دارند در بستر اینترنت برگزار نمایند تا دانش آموزان در شرایط بهتری و بعداز استراحت و در کنار خانواده در کلاس فوق برنامه آنلاین شرکت کنند.

    مسلما همه دانش آموزان در منزل دارای اینترنت نمی باشند، لذا مدارس می توانند اگر دو کلاس در یک مقطع دارند، یک کلاس فوق برنامه حضوری و یک کلاس فوق برنامه اینترنتی برگزار کنند. فقط یکی از فواید اینکار این است که هزینه های جاری آنها از قبیل آب و برق و گاز کاهش خواهد یافت.

    آزمون های آنلاین توسط مدرسه قابل تعریف و برگزاری در سایت آنلاین آموزان می باشد. خیلی از خانواده ها به علت تداخل برنامه آزمونها با مسافرتشان، از این بابت شاکی هستند. لذا با برگزاری آزمون در بستر اینترنت در سایت آنلاین آموزان، دانش آموزان می توانند از هرجایی که دسترسی به اینترنت دارند در آزمون شرکت کنند.

مزایای آموزش آنلاین برای مدارس:

  • درآمد بیشتر با ایجاد زمینه های جدید برگزاری کلاس و کسب درآمد.
  • مطرح شدن به عنوان یک مدرسه پیشرو، متمایز و فناوری محور .
  • افزایش امکانات آموزشی مدرسه.
  • کاهش هزینه های مدرسه.
  • امکان برگزاری کلاس حتی در زمانهایی که مدرسه تعطیل است.
  • رضایت و راحتی بیشتر دانش آموزان و والدین و حتی معلمان و دبیران.
  • امکان افزایش ساعات آموزش دانش آموزان و تربیت دانش آموزان قوی تر.

    البته مدارس میتوانند کلاسهای تقویتی، حل مسئله، رفع اشکال و انواع برنامه ها را برای دانش آموزان خود تعریف و ایجاد نموده و مدرس مورد نظر را مشخص کرده و کلاس را در آنلاین آموزان برگزار نمایند. مدارس می تواند آخر هر هفته کلاس حل تمرین و رفع مشکل برای دانش آموزان علاقمند برگزار نمایند.

    حتی می توانید جلسات اولیا مربیان برای برخی والدینی که به هر دلیلی نمی توانند در جلسه حاضر شوند را در آنلاین آموزان نیز ارائه کنید. مدارس می توانند با گذاشتن دوربین کلاس آنلاین در جلسه، والدین غایب را نیز در جلسه شرکت دهند.

روزی خواهد رسید که داشتن کلاس اینترنتی برای مدارس، نقطه قوت و نداشتن آن نقطه ضعف خواهد بود.
 

    تابستان بهترین زمان برای آماده سازی و جبران نقاط ضعف دانش آموزان عزیز است. پس مدارس می توانند کلاسها و آزمونهای تابستانه را در آنلاین آموزان تعریف کنند تا در گرمای تابستان مجبور به هزینه خنک سازی کلاس نباشند و بتوانند در هر ساعتی از شبانه روز کلاس وآزمون را تشکیل دهند و دانش آموزان در بهترین شرایط که شرایط منزل خودشان است در آن شرکت کنند.

    مدرسه می تواند مکانی را برای تدریس مدرس در کلاسهای آنلاین تخصیص دهد یا اینکه مدرس در منزل خودش وارد اینترنت و آنلاین آموزان و کلاسش شود و تدریس کند. درهرصورت باید به کامپیوتر، اینترنت، دوربین کامپیوتری (وب کم)، میکروفون و بلندگو یا هدفون مجهز باشید و صدالبته داشتن قلم نوری برای نوشتن مدرس بر روی وایتبرد کلاس آنلاین بسیار مطلوب خواهد بود. البته مدرس می تواند بر روی تخته وایتبرد اتاق بنویسد و دوربین تصویر وی و وایتبرد را نمایش دهد.

    روزی برای ثبت نام دخترم به مدرسه رفتم و دیدم مدیر مدرسه توضیحات درباره مدرسه را برای هر مراجعه کننده تکرار می کند و فکر کردم که چه کار خسته کننده ایست. چرا در آنلاین آموزان سمینار بیوگرافی و برنامه های مدرسه خود را در فصول ثبت نام برگزار نمی کنند تا شاید توضیحات و حرفهای خوب شما خانواده های جدیدی را به سمت شما جذب نماید!

بستر جدید بدون مرزی مهیا شده، شماهم بدون مرز بیاندیشید. این گوی و این میدان.

برای بالا بردن کیفیت آموزشی مدرسه و رضایت بیشتر دانش آموزان و والدین آنها لطفا به این نکات توجه کنید:

  • نکات ذکر شده در بخش راهنمای مدرسین را مطالعه کرده و به ایشان یادآوری کنید.
  • از مدرسین بخواهید بعد از هر کلاس، از دانش‌پژوه درخواست کنند تا ایشان را ارزیابی کنند و نظر خود را بنویسد. نظرات بهتر درباره کلاسهای مدرسین مدرسه شما باعث اخذ امتیاز بیشتر برای آموزشگاه شما و بالاتر رفتن در جستجو ها خواهد بود.
  • از مدرسین خوب خود برای برگزاری این کلاسها استفاده کنید تا بتوانید جایگاه آموزش آنلاین را در بین خانواده ها بهتر نشان دهید.

برچسب ها

تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.شما اولین نفر باشید.

ارسال دیدگاه