خانه / مقالات آنلاین آموزان / مشکلات بسته شدن اپ ا...

مشکلات بسته شدن اپ استور برای کاربران ایرانی

مشکلات بسته شدن اپ استور برای کاربران ایرانی

اخبار تکنولوژی و فناوری - پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398

از مدت ها پیش بسیاری از کاربران برای استفاده از اپلیکیشن های سیستم عامل iOS با مشکلات زیادی روبرو بودند. طی ماه های اخیر اما اپل یک بار دیگر از کاربران ایرانی روی برگردانده و بسیاری از اپ های مطرح ایرانی از جمله اسنپ، دیجی کالا و… را از این فروشگاه حذف کرده بود. این بار نیز به نظر می رسد دسترسی کاربران ایرانی را برای همیشه به این فروشگاه اپلیکیشن بسته شده است. تیم تحقیقاتی آنلاین آموزان مورد بررسی قرار داده است

از روز گذشته کاربران ایرانی با پیغام the app store is unavailable the country or region you’re in مواجه می شوند و باید برای استفاده از اپ استور از فیلتر شکن استفاده کنند. اینجا خبری از جایگزین های استاندارد و مشابه نیست چرا که سیستم عامل iOS به شدت محدود است و نمی توان مانند اندروید به راحتی از یک فروشگاه اپلیکیشن دیگر استفاده کرد. در نتیجه بسته شدن اپ استور برای ایران معضلاتی را بوجود می آورد. 

اپل در ادامه سیاست های ترامپ دست به این کار زده و با این کار یک بار دیگر روحیه ضد ایرانی خود را به نمایش گذاشته است. شرکتی که خدمات رسمی در ایران ندارد و گوشی هایش بصورت رسمی و با قیمت های گزاف در ایران عرضه می شود، اکنون دیگر هیچ گونه پشتیبانی نرم افزاری هم برای ایرانیان ندارد. 

 

آیا با بسته شدن همیشگی اپ استور، کاربران ایرانی استفاده از گوشی های اپل را متوقف می کنند؟ نظر شما در این مورد چیست؟ بسته شدن اپ استور برای ایران چه مشکلاتی برای دارندگان گوشی های اپل پدید می آورد؟ چرا کاربران ایرانی با تمام این مشکلات، به استفاده از گوشی های اپل ادامه می دهند؟

Cozy 5 Stars Apartment

The place is close to Barceloneta Beach and bus stop just 2 min by walk and near to "Naviglio" where you can enjoy the main night life in Barcelona.

Office Studio

The place is close to Metro Station and bus stop just 2 min by walk and near to "Naviglio" where you can enjoy the night life in London, UK.

Beautiful Castle

The place is close to Metro Station and bus stop just 2 min by walk and near to "Naviglio" where you can enjoy the main night life in Milan.

تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.شما اولین نفر باشید.

ارسال دیدگاه