خانه / مقالات آنلاین آموزان / منافع شرکتها، سازمان...

منافع شرکتها، سازمانها و ادارات در آنلاین آموزان

- پنجشنبه 1 شهریور 1397

با وجود کلاس آنلاین دیگر ماموریت رفتن برای کلاس و هزینه ها و ... قابل توجیه نیست. توضیحات بیشتر را در زیر بخوانید:

    خیلی از شرکتها هنوز نیروها و همکاران خود را برای برگزاری کلاس از اقصا نقاط کشور و استانها و شهرهای دیگر فراخوانی می کنند، هزینه های ایاب و ذهاب و حق ماموریت و اضافه کار و اسکان و غذای آنها را به عهده می گیرند، خطرات رفت وآمد پرسنل آنها را تهدید می کند، جای پرسنل در روزهای برگزاری کلاس در محل کارشان خالیست، دوری پرسنل از شهر و خانواده هایشان روحیه و سطح یادگیری آنها را کاهش می دهد. ضمن اینکه اینها همه و همه باعث می شوند سازمانها  کمتر و در بازه های طولانی تر کلاس ها را برگزار کنند و نتوانند به راحتی سطح دانش مجموعه خود را در موقعیت مناسبی نگهدارند.

    بازدهی بیشتر کلاسهای مجازی، و به روز بودن دانش فنی کارکنان با برگزاری کلاس های به موقع به علت عدم نیاز به ایجاد زمینه های کلاس های حضوری و عدم نیاز به جابجایی کارکنان از مزایای دیگر استفاده از آنلاین آموزان می باشد.

    دقایقی بیاندیشید.... آیا واقعا راه حل آن چیزی غیر از کلاسهای غیرحضوری، اینترنتی و آنلاین است؟ دنیا و سازمانهای بزرگ و کوچک در سراسر جهان به سمت آموزش مجازی رفته اند. ولی برای خیلی از سازمان کوچک و متوسط و برخی سازمانهای بزرگ داشتن یک سامانه آموزش مجازی اختصاصی مقرون به صرفه نمی باشد و شاید بودجه اولیه برای آن مهیا نباشد.

    همانگونه که مدارس، آموزشگاههای آزاد و فنی، موسسات آموزش زبان، مدرسان و متخصصان و ... می توانند در آنلاین آموزان کلاس و دوره آموزشی تعریف و تشکیل نمایند، شرکتها، ارگانها، سازمانها و اشخاص حقوقی هم می توانند برای پرسنل خود کلاس تعریف کنند، همایش آموزشی برگزار نمایند و در اسرع وقت و با کمترین هزینه و زحمت پرسنل خود را از آموزشهای لازم و به روز بهره مند سازند.

    شما حتی می توانید کلاسها را در ساعات غیر کاری تشکیل نمایید تا پرسنل شما در منزل یا هرجایی که به اینترنت دسترسی دارند در کلاس شرکت نمایند.

    آزمونهای سنجش اطلاعات شغلی و هرنوع آزمون دیگری را نیز می توانند برای پرسنل خود در آنلاین آموزان تعریف و برگزار نمایند.

   به عنوان سازمان در سایت ثبت نام کنید و طبق توضیحات داده شده در بخشهای قبلی پروفایل خود را تکمیل و کلاس تعریف و برگزار نمایید.

برچسب ها

تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.شما اولین نفر باشید.

ارسال دیدگاه