وبینار بزرگ انتخاب رشته و مشاوره تحصیلی

assignmentمشاوره و هدایت تحصیلی - آزاد (عمومی) access_time4 ساعت و 0 دقیقه

در حال حاضر این دوره برنامه کلاسی ندارد.

«جهت رزرو دوره به پشتیبانی پیام بدهید»
ثبت نام در کلاس آنلاین بدون تخفیف
فعال تا پایان برگزاری کلاس آنلاین
ظرفیت باقیمانده : نامحدود

توضیحات تکمیلی دوره

در این وبینار (سمینار اینترنتی) در بستر یک کلاس مجازی و به صورت زنده و چهره به چهره، که با سخنرانی چند استاد پرتجربه در زمینه انتخاب رشته کنکور برگزار می گردد، راهنمایی های لازم جهت انجام بهترین روشها و نکات و تکنیکهای انتخاب رشته به شما ارائه خواهد شد. و بعد از آن جهت انجام انتخاب رشته در همین سایت توضیحات لازم داده می شود. مخاطب این دوره های دانش آموزان و همچنین والدین آنها می باشند که می توانند در منزل و از طریق کامپیوتر خود در این وبینار حضور پیدا کرده و از آن بهره ببرند. بعد از این سمینار برنمه زمانبندی به والدین جهت انجام انتخاب رشته آنلاین داده خواهد شد.

     سالها تلاش کرده اید، درس خوانده اید و تست زده اید، کلاسهای مختلف رفته و هزینه های زیادی انجام داده اید و زمان بسیاری صرف کرده اید تا در مقطع حساس و تعیین کننده زندگی خود بتوانید بهترین مسیر را برگزینید و بهترین رشته محل را انتخاب کنید. لذا این انتخاب و درست بودن آن بسیار بسیار مهم می باشد و کوچکترین اشتباه در آن می تواند بزرگترین خسران و پشیمانی را به همراه داشته باشد. لذا باید وقت بگذارید و با تمام نکات و مسایل مرتبط آشنا شوید و به تمام جنبه های لازم برای انجام بهترین انتخاب آگاه گردید.
    درهمین راستا قصد داریم بدون اینکه زحمت رفت و آمد از راه های دور و نزدیک را به شما بدهیم، در بستر اینترنت و در سایت آنلاین آموزان شما را با پیش نیازهای انجام یک انتخاب رشته درست و اصولی آشنا کنیم.
    البته در همین سایت (آنلاین آموزان) با استفاده از اساتید و مشاوران مجرب اتخاب رشته آنلاین هم انجام خواهد شد که جزئیات آن در همان جلسه به اطلاع شما خواهد رسید.


سخنرانان اصلی دوره به زودی معرفی می گردند

تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.شما اولین نفر باشید.

ارسال دیدگاه

لینک کوتاه دوره

درباره مدرس
حافظ صالحی
حافظ صالحی

کارشناس مهندسی برق گرایش مخابرات و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی-تجارت الکترونیک و مدیر سایت هستم.

نماد اعتماد الکترونیکی