خانه / مقالات آنلاین آموزان / راهنمای ورود به کلاس...

راهنمای ورود به کلاس آنلاین و وبینار؛برای مدرسان

در این مقاله با نحوه ورود به محیط کلاس آنلاین و وبینار آشنا خواهید شد.

آموزش نحوه اتصال و ورود به محیط کلاس آنلاین و وبینار

همانطور که قبلا در مقاله آموزش ایجاد کلاس آنلاین و وبینار توضیح دادیم، اولین اقدام برای برگزاری دوره های آنلاین، ایجاد حساب کاربری می باشد. سپس با ایجاد کلاس آنلاین و فعالسازی آن، می بایست در زمان از پیش تعریف شده، وارد محیط کلاس آنلاین شوید. در ادامه  شما را با نحوه ورود به وبینار یا  کلاس آنلاین در سایت آنلاین آموزان آشنا می کنیم.

 

ورود به کلاس آنلاین از طریق برنامه کلاسی

1-ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. سپس از لیست منوی سمت راست، "دوره های شما" را انتخاب کنید.

با انتخاب این گزینه، لیست کلاس های آنلاینی که توسط شما ایجاد شده، نمایش داده خواهد شد. از لیست فوق، کلاس مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی آیکن برنامه کلاسی کلیک کنید. 

 

 

 

2- با کلیک بر روی آیکن اتصال، صفحه ورود به کلاس به شما نمایش داده خواهد شد که می بایست اجازه تمامی دسترسی ها اعم از صدا و تصویر را به مرورگر بدهید.            

 

اگر در این مرحله نتوانستید اجازه دسترسی را برای مرورگر فعال کنید، می توانید با کلیک بر روی آیکن  قفل  در نوار آدرس مرورگر، کلیک کرده و در قسمت Notifications  گزینه Allow  را انتخاب کنید. در صورت عدم اجازه دسترسی به مرورگر، صدا و تصویر شما در محیط کلاس منتشر نخواهد شد.  

 

3- پس از انجام مراحل فوق، با کلیک بروی گزینه "ورود" ، به محیط کلاس آنلاین هدایت می شوید. 

 

اگر حساب کاربری آموزشگاهی دارید، به عنوان مدیر آموزشگاه می توانید جهت ارزیابی کلاس های آموزشگاه آنلاین، علاوه بر مدرس و دانش آموزان، وارد محیط کلاس شوید به این صورت که با طی کردن مراحل فوق، پس از ورود با وارد کردن نام میتوانید به عنوان شنونده یا با فعالسازی میکروفون خود، وارد کلاس آنلاین شوید.


 

جهت آموزش استفاده از ابزارهای محیط کلاس آنلاین اینجا کلیلک کنید.

 

ارسال دیدگاه

نظرات

حمیرافخری date_range جمعه 25 مهر 1399 - 20:47

تو این روش تصویری،کاراموز میتونه صفحه نمایش مربی رو ببینه؟به نظرم توضیح کاملتری از نوع نمایش تصویری میدادید بهتر بود،البته نظر بندس.ممنون