خانه / مقالات آنلاین آموزان / کامپیوتر و فناوری اطلاعات

جایگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات در زندگی امروز

جایگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات در زندگی امروز

کامپیوتر و فناوری اطلاعات - پنجشنبه 13 تیر 1398

جامعه ای که در آن دانایی و میزان دسترسی و استفاده مفید از دانش، دارای نقشی محوری و تعیین کننده است. گستردگی کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات و تاثیر آن بر ابعاد مختلف زندگی امروزی و آینده جوامع بشری به یکی از مهمترین مباحث روز جهان مبدل شده و توجه بسیاری از کشورهای جهان را به خود معطوف کرده است.

ادامه مطلب
افزونه کاهش مصرف اینترنت کروم غیرفعال می شود

افزونه کاهش مصرف اینترنت کروم غیرفعال می شود

در بسیاری از کشورها، مردم به اینترنت پرسرعت و ارزان قیمت دسترسی دارند. چنین موضوعی به معنای آن است که وب‌سایت‌ها در کمترین زمان ممکن باز می شوند، ویدیوها بدون تاخیر اجرا و همچنین فایل ها با سرعت بالایی دانلود می شوند.تیم تحقیقاتی آنلاین آموزان به روند اجرایی این اتفاق می پردازد

ادامه مطلب
چرایی و چگونگی آموزش برنامه نویسی به کودکان

چرایی و چگونگی آموزش برنامه نویسی به کودکان

کامپیوتر و فناوری اطلاعات - پنجشنبه 29 فروردین 1398

آموزش کامپیوتر و نرم افزار و دنیای دیجیتال و IT یکی از اقداماتیست که والدین مطلع و آینده نگر می توانند در برنامه آموزشی فرزندان خود قرار دهند، چراکه فناوری اطلاعات در حال نفوذ در تمامی جنبه های زندگی ماست. کد کامپیوتر زبان جهانی بعدی است، و تنها محدودیت آن محدودیت تصورات برنامه نویسان آینده است. لیندا لیوکاس به آموزش و تربیت کودکان برای حل مشکلات کمک می کند وآنها را تشویق می کند تا رایانه‌ها را به عنوان ماشین‌هایی مکانیکی، کسل کننده وپیچیده نبینند، بلکه به عنوان ماشین‌هایی رنگارنگی که توانایی ارسال پیام داردند وتوانایی سرهمبندی دارند نگاه کنند.در این سخنرانی اواز ما دعوت می کند تاجهانی راتصور کنیم که درآن آیدا لاولیس‌های (اولین برنامه نویس رایانه) فردا به فناوری خوش‌بین بوده وازآن نهراسند، تا جهانی راخلق کنند که شگفت انگیز، مفرح وکمی عجیب باشد. فیلم سخنرانی جذاب و خیلی مفید خانم لیوکاس در اینخصوص را می توانید در لینک انتهای مطلب مشاهده کند. ما دراینجا متن سخنرانی ایشان را برای شما آورده ایم.

ادامه مطلب

محبوب ترین پست ها

آموزش آنلاین زبانهای خارجی آموزش آنلاین زبانهای خارجی
سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
آموزش ایجاد کلاس آنلاین، وبینار(فیلم 10روز رایگان) آموزش ایجاد کلاس آنلاین، وبینار(فیلم 10ر ...
چهارشنبه 18 تیر 1399
چرایی و چگونگی آموزش برنامه نویسی به کودکان چرایی و چگونگی آموزش برنامه نویسی به کود ...
پنجشنبه 29 فروردین 1398