کلاس های تابستانی برنامه نویسی برای کودکان

assignmentنرم افزارها و برنامه نویسی - آزاد (عمومی)

در حال حاضر این دوره برنامه کلاسی ندارد.

«جهت رزرو دوره به پشتیبانی پیام بدهید»
ثبت نام در کلاس آنلاین بدون تخفیف
فعال تا پایان برگزاری کلاس آنلاین
ظرفیت باقیمانده : 8 نفر

توضیحات تکمیلی دوره

ما به برگزاری کلاس های تابستانی برنامه نویسی سی پلاس پلاس برای کودکان و نوجوانان می پرداریم. با تعطیلی مدارس بهترین زمان برای شرکت در کلاس های تابستانی برنامه نویسی برای شما فراهم شده است. با ثبت نام در کلاس های تابستانی برنامه نویسی خود را برای آینده آماده تر کنید.

بهترین کلاس های تابستانی

استفاده ار تابستان و کلاس های آن فرصت خوبی برای یادگیری مهارت های فنی است. کلاس های تابستانی برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان بسیار با ارزش است. تابستان بهترین زمان برای شروع یادگیری برنامه نویسی است. چرا که مدارس بسته است و بچه ها وقت آزاد بیشتری دارند. 

 

معرفی کلاس های تابستانی برنامه نویسی

کلاس تابستانی سی پلاس پلاس ترم یک فقط با قیمت 1200000

کلاس تابستانی جاوا ترم یک فقط با قیمت 1200000

کلاس تابستانی طراحی استاتیک سایت فقط با قیمت 1200000

این دوره ها در سه ماه تابستان برگزار می شود. تمامی دوره ها شامل 12 جلسه گروهی و 3 جلسه خصوصی است. مدت زمان جلسات گروهی 75 دقیقه و زمدت زمان جلسات خصوصی 60 دقیقه می باشد.

 

برنامه های کلاس های تابستانی


دوره های تابستانی راهی برای ایجاد مدارک تحصیلی ارزشمند در طول دوره تابستان در مدارس و دانشگاه های سراسر جهان است. دوره های تابستانی اهداف زیادی را برای دانشجویان مختلف دنبال می کند: گاهی اوقات از آنها برای پر کردن شکاف بین مراحل مختلف تحصیل دانشگاهی یا ارائه آموزش ها و مدارک حرفه ای اضافی استفاده می شود.

دوره های تابستانی در رشته های مختلف در رشته های هنر، علوم انسانی، تجارت، علوم زیستی و زیستی، مهندسی، فناوری، علوم طبیعی و حتی بیشتر وجود دارد. تنوع دوره های مختلف تابستانی می تواند بسیار زیاد باشد - اجازه ندهید شما را متوقف کند! جستجوی خود را با مشاهده محبوب ترین دوره های تابستانی لیست شده در زیر شروع کنید.

بسیاری از دانش‌آموزان تمام وقت در طول سال تحصیلی در کلاس‌های تمام وقت شرکت می‌کنند و تابستان خود را به استراحت یا کار می‌گذرانند تا در سال تحصیلی آینده صرفه‌جویی کنند.  آموزش برنامه نویسی کودکان برخی از دانش‌آموزان برای حفظ، تقویت یا افزودن به اطلاعاتی که قبلاً آموخته‌اند، دوره‌های تابستانی را انتخاب می‌کنند.

 

کلاس تابستانی چیست؟

خود نام نشان می دهد که این دوره ای است که معمولاً در تابستان برگزار می شود. این دوره ها معمولاً توسط کالج ها، دانشگاه ها و سایر مدارس در سراسر جهان ارائه می شود. برخی از دوره‌های تابستانی دانش‌آموزان را با دانش بیشتری بهره می‌برند که به آنها در آینده شغلی کمک می‌کند. سایر دوره‌ها نیز برای مدرک سطح بالاتر اعتبار ارائه می‌کنند.

مزایای مورد انتظار و غیرمنتظره زیادی برای کسانی که در دوره تابستانی ثبت نام می کنند وجود دارد. کسب دانش بیشتر و به روز نگه داشتن مهارت های ارتقای شغلی از جمله مزایایی است که دانش آموزان انتظار دارند. چیزی که افراد ممکن است انتظار نداشته باشند این است که گذراندن یک دوره تابستانی اغلب دانش و مهارت های مطالعه ارزشمند را حفظ می کند و بازگشت به مدرسه را در پایان تابستان بسیار آسان تر می کند.

از آنجایی که تنوع زیادی در انواع و سطوح کلاس های تابستانی موجود وجود دارد، هزینه های دوره ها نیز ممکن است متفاوت باشد. به عنوان مثال، یک دوره تابستانی مد، که از طریق یک کالج محلی گذرانده می شود ممکن است بسیار کمتر از یک دوره تابستانی مهندسی که از یک دانشگاه چهار ساله گرفته شده است، هزینه داشته باشد. برای دریافت اطلاعات در مورد هزینه های شهریه، اکیداً توصیه می شود که با مدارس جداگانه تماس بگیرید.

تقریباً هر شغل فعلی یا آینده را می توان با سرمایه گذاری در یک دوره تابستانی افزایش داد. کسانی که هنوز در مدرسه هستند این مزیت را کسب می کنند که در طول سال تحصیلی چیزهایی را که یاد گرفته اند از دست ندهند. عادات مطالعه آنها ممکن است بهتر از دانش آموزانی باشد که در ماه های تابستان مطالعه نمی کنند. افرادی که قبلاً در شغلی مشغول به کار هستند نیز ممکن است با گذراندن یک دوره کوتاه تابستانی از یادگیری مهارت های شغلی بیشتری بهره مند شوند.

مهمترین بخش گذراندن دوره تابستانی این است که تصمیم بگیرید که تحصیلات مداوم شما مهم است. 

  • برنامه کلاسی دوره
تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است.شما اولین نفر باشید.

ارسال دیدگاه

لینک کوتاه دوره

درباره برگزار کننده
ایرانیان سایبر ایرانیان سایبر

آدرس: تهران، تهران، بلوار اندرزگو ، خیابان سلیمی جنوبی

تلفن: ۰۲۱-۲۸۴۲۷۸۴۳

نماد اعتماد الکترونیکی