وبینار چیست ، چگونه کلاس آنلاین برگزار کنیم؟

از طرف دیگر بسیاری از کسب‌وکارها با درک مزایای وبینار، فعالیت خود را برای بازاریابی دوره‌های آنلاین آغاز کردند. چه بسا که برخی به موفقیت‌های زیادی نیز رسیده‌اند. اما مسئله به همینجا ختم نمی‌شود، شما برای اینکه بتوانید در کنفرانس‌های آنلاین شرکت کرده و یا جزء برگزارکنندگان آن باشید، باید نسبت به مسائلی آگاه شوید. از جمله این مسائل میتوان به سایت آنلاین آموزان اشاره کرد. آنلاین آموزان بستری را برای برگزاری وبینارهای شما آماده کرده و این فرصت را داده تا برای اولین بار به مدت 10 روز به صورت رایگان وبینارهای خود برگزار نمائید. میتوانید هم‌اکنون برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ادامه مطلب

ترافیک اینترنت شما در آنلاین آموزان رایگان می باشد

با تایید وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ترافیک مصرفی همه کاربران در سایت آنلاین آموزان و در محیط کلاس های آنلاین و وبینار ها رایگان می باشد

ادامه مطلب

راهنمای استفاده از اسکای روم

اسکای روم - شنبه 20 دی 1399

بعد از شیوع همه‌گیر شدن ویروس کرونا، مردم جهان به‌صورت مجازی به فعالیت‌های خود ادامه دادند. برای برگزاری دوره‌های آنلاین آموزشگاه‌ها، شرکت‌ها، دانش آموزان و ... دست به دامن کلاس‌های آنلاین شدند. برای شرکت در کلاس‌های مجازی به نرم‌افزارهای مناسب نیاز است. در این میان اپلیکیشن های زیادی وجود دارد اما اسکای روم به دلیل قابلیت‌های بالایی که دارد از محبوبیت بالایی برخوردار است.

ادامه مطلب

وبینار چیست و چگونه می‌ توان یک وبینار ایجاد کرد؟

وبینار درواقع سمیناری است که به طور مجازی برگزار شده است

ادامه مطلب

چگونه کلاس آنلاین برگزار کنیم؟

ماه هاست که آموزشگاه ها و هنرآموزان دوره های آموزشی خود را با کلاس های انلاین برپا می کنند.

ادامه مطلب

راهنمای ورود فراگیر به کلاس آنلاین در اسکای روم

اسکای روم - یکشنبه 27 مهر 1399

در مقاله «راهنمای ورود به کلاس آنلاین و وبینار؛برای مدرسان» نحوه ورود به کلاس آنلاین به عنوان مدرس توضیح داده شد. حال می خواهیم نحوه ورود به کلاس آنلاین و وبینار به عنوان دانش آموز را توضیح دهیم. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

محبوب ترین پست ها

آموزش آنلاین زبانهای خارجی آموزش آنلاین زبانهای خارجی
سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
آموزش ایجاد کلاس آنلاین، وبینار(فیلم 10روز رایگان) آموزش ایجاد کلاس آنلاین، وبینار(فیلم 10ر ...
چهارشنبه 18 تیر 1399
چرایی و چگونگی آموزش برنامه نویسی به کودکان چرایی و چگونگی آموزش برنامه نویسی به کود ...
پنجشنبه 29 فروردین 1398